1399/06/19 :

طراحی وبسایت دکتر نامداری

در ادامه طراحی وبسایت شخصی، طراحان سایت شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر یزد، وبسایتی برای جناب آقای دکتر آرمین نامداری طراحی نمودند که علاوه بر معرفی شخص دکتر، به ارائه خدمات پزشکی این دکترحاذق می‌پردازد. دکتر نامداری، در زمینه دندانپزشکی و فلوشیپ زیبایی، تخصص دارند. از این رو در وبسایت شخصی دکتر، در صفحه نخست، تصاویری پاناروما از کلینیک زیبایی ایشان مشاهده می‌شود و در ادامه به توضیح سه روش زیبایی دندان‌ها نظیر، ونیر کامپوزیت، لمینت سرامیکی و بلیچینگ می‌پردازد تا کاربران و مخاطبان در ابتدا با این مفاهیم آشنا شوند.
با تصاویری از این متخصص دندانپزشکی و توضیحاتی درباره زمینه کاری و تخصص ایشان، صفحه نخست ادامه می‌یابد. برای جلب اعتماد مخاطبان، عملکرد سالانه دکتر، در قالب تعداد مراجعه کنندگان، دنبال کنندگان اینستاگرام، تعداد عمل زیبایی دندان و لبخند زیبا، در صفحه نخست قرار داده شده است. برخی از مشتریان و تازه‌ترین لبخند‌ها، به همراه عکس‌هایی از لبخند مشتریان، بخش بعدی صفحه نخست است. بخش نظرات، با نمایش رندوم نظرات ثبت شده از مشتریان، بخش جذابی برای مخاطبان است که در ادامه میبینیم. طراحان سایت در پایان صفحه نخست، مطالب آموزشی و راه‌های ارتباطی را قرار داده اند.
 بخش‌های مجزای وبسایت دکتر آرمین نامداری، شامل گالری تصاویر، مطالب آموزشی، نمونه کارها، تماس با ما و درباره ما است.
در گالری تصاویر، تصاویر باکیفیتی از کلینیک زیبایی و فرآیند کاری دکتر و .. قرار دارد. نمونه کارها وعکس‌هایی از قبل و بعد بیماران، در سایت بارگزاری شده است تا مشتریان و مخاطبان، کیفیت کار این متخصص طراحی لبخند زیبا را به خوبی بررسی کنند. دکتر نامداری متخصص زیبایی دندان ها، با بهره‌گیری از تخصص و تجربه  خود، برای بالا بردن سطح علمی مخاطبان، مقالات دندانپزشکی و مراقبت از دندان را در بخش مطالب آموزشی وبسایت شخصی خود، قرار می‌دهند. برای بهره‌گیری از تخصص دکتر نامداری و مشاوره با ایشان، کاربران با استقاده از اطلاعات تماس، نظیر شماره تلفن، موبایل دکتر و آدرس کلینیک، می توانند با ایشان ارتباط برقرار کنند. در بخش درباره ما، سوابق و زمینه تحصیلی دکتر به طور کامل شرح داده شده است.

شما عزیزان می توانید به وبسایت دکتر آرمین نامداری مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت شخصی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
ارسال نظرات

نام :
ایمیل :
متن نظر :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.