1399/06/20 :

طراحی سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه

شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، در راستای ارائه خدمات پرداخت، سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه را طراحی نمود. این سامانه پرداخت، توسط شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، طراحی و توسط برنامه نویسان شرکت اجرا گردید. شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، در زمینه ایجاد راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک، فعالیت می‌کند و از سال 1391 وارد حوزه فینتک گردیده است. فینتک، به مجموعه فعالیت‌ها در جهت توسعه و تنوع روش‌های پرداخت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، مدیریت مالی و .. گفته می‌شود.
در طراحی و پیاده سازی سیستم‌های پرداخت و درگاه‌های بانکی تحت وب، علاوه بر توجه به نکات طراحی و زیرساخت‌های پروژه، مهم‌ترین چالش وجود امنیت بالا است.
برنامه‌نویسان شرکت، با کد نویسی اختصاصی، امکان نفوذ به سیستم را غیرممکن ساختند؛ علاوه بر آن با تخصص بالا، سیستمی را پیاده سازی کردند که در کنار ظاهرو طراحی جذاب و مناسب، بدون خطا و با سرعت بالا هزاران تراکنش مالی را مدیریت و اعداد و ارقام را با دقت بالا محاسبه می کند.
شما عزیزان می توانید به سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه مراجعه کنید و جزئیات این سامانه را مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت و یا سامانه و درگاه پرداخت، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
ارسال نظرات

نام :
ایمیل :
متن نظر :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.