1397/12/25 :

اسپا در دهکده پرورش اسب رفیع

آغاز فعالیت اسپا ( سامانه مدیریت پرورش مزارع پرورش اسب و سوارکاری ) در دهکده پرورش اسب رفیع


شرکت نرم افزاری در یزد-شرکت طراحی سایت یزد- سامانه مدیریت باشگاه اسب-
×

با توجه به اينكه سوارکاری از ورزش‌هایی است که در چند دههٔ اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته‌است، با این وجود سابقه‌ای طولانی داشته‌است و می‌توان آن را از کهن‌ترین ورزش‌ها به‌شمار آورد. این ورزش امروزه نه تنها به عنوان یک رقابت سالم و مفید، بلکه به عنوان سرگرمی و به منظور گذراندن اوقات فراغت مورد توجه قرار گرفته‌است، و با وجود این که نسبت به بسیاری از ورزش‌ها پرهزینه به نظر می‌رسد، هر ساله تعداد بیشتری طرفدار به سوی خود جلب می‌کند. دهکده پرورش اسب رفیع فعالیت خود را از سال 1371 آغاز نموده و درحال حاظر دارای دو واحد کاملا مجزا که یکی با زمینی به مساحت 5،000متر مربع دارای 2 سالن با 60 اصطبل و 2 مانژ بزرگ و یک مانژ تمرین و دیگری با زمینی به مساحت 55،000 متر مربع با ظرفیت 250 راس اسب و تعداد 5 پادوک و 10 مانژ به علاوه یک مانژ تمرین و لنژ برقی و استخر مخصوص اسب و بسیاری امکانات بروز با محیطی زیبا و طراحی منحصر به فرد می باشد. در حال حاظر در این مجموعه تعداد 82 راس اسب شامل سیلمی های کورسی، زیبایی و خالص ایرانی، مادیان های تولیدی و همچنین کره مادیان و نریان نگهداری می شود.

شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر با بهره گیری از تجربیات افراد مجرب در صنعت اسب، در راستای ایجاد یک راهکار فن آورانه و بروز در مدیریت مزارع پرورش اسب قدم برداشته است. سامانه مدیریت باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا ، نرم افزاری است که به وسیله آن می‏توانید باشگاه خود را مکانیزه مدیریت کنید، کلیه ی فعالیت های مرتبط با اسب های خود را به راحتی و با دقت ثبت کنید و تمرکز خود را روی پرورش اسب هایتان بگذارید و نگران ثبت و از بین رفتن اطلاعات خود نباشید. سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب وسوارکاری اَسپا نرم افزاری تحت وب است و ویژگی های منحصربه فردی دارد، شما با هر دستگاه الکترونیکی اعم از(موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترو...) که داشته باشید می توانید با این سامانه کارکنید و تمام فعالیت های انجام شده در باشگاه خود را ثبت کنید و هرموقع که نیازداشتید از آن گزارش های مختلف تهیه کنید. از هرجایی که باشید می توانید فقط با داشتن اینترنت به سیستم دسترسی پیداکنید و دیگر نیازی نیست که فقط در دفترِکاری خود باشید تا به سیستم دسترسی داشته باشید. 

آدرس دهکده اسب رفیع: یزد-رضوانشهر-جنب موج های آبی باران-پرورش اسب رفیع
تلفن : 03532727947


شرکت خورشید نشان کویر فعال در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت در یزد آماده همکاری باشما عزیزان می باشد.جهت درخواست ویا دریافت کاتالوگ این محصول از طریق لینک زیر اقدام فرمایید، ویاجهت برقراری ارتباط و راهنمایی بیشتر ، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید:03538303277

 


ارسال نظرات

نام :
ایمیل :
متن نظر :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.