1398/08/02 :

مرکز پرورش اسب پازن

آغاز فعالیت اسپا ( سامانه مدیریت پرورش مزارع پرورش اسب و سوارکاری ) در مرکز پرورش اسب پازن


شرکت نرم افزاری در یزد-شرکت طراحی سایت یزد- سامانه مدیریت باشگاه اسب-
×

مرکز پرورش اسب پازن فعالیت خود را از سال 1368 با هدف تولید و پرورش اسب عرب در استان یزد تاسیس شده و هم اکنون مجموعه پرورش اسب پازن که در مجموعه ای با وسعت دوازده هزار متر مربع شامل 60 باکس نگهداری، انبار های علوفه و جو ، استخر شنای اسب و نیز لنژهای برقی و دیگر نیاز های پرورش و نگهداری اسب در حال فعالیت بوده و همچنین خدمات آموزش سوارکاری و نیز برترین اسب های کورسی و زیبایی در مجموعه فوق زیر نظر مربیان کارآزموده و سر شناس استان در حال انجام است. و همچنین با اخذ مجوز گردشگری یک واحد رفاهی شامل 12 عدد سوئیت و سالن VIP و رستوران و کافی شاپ نیز در حال احداث بوده که آماده بهره برداری و ارائه خدمات توریستی و گردشگری به هموطنان عزیز خواهد بود.

شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر با بهره گیری از تجربیات افراد مجرب در صنعت اسب، در راستای ایجاد یک راهکار فن آورانه و بروز در مدیریت مزارع پرورش اسب قدم برداشته است. سامانه مدیریت باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا ، نرم افزاری است که به وسیله آن می‏توانید باشگاه خود را مکانیزه مدیریت کنید، کلیه ی فعالیت های مرتبط با اسب های خود را به راحتی و با دقت ثبت کنید و تمرکز خود را روی پرورش اسب هایتان بگذارید و نگران ثبت و از بین رفتن اطلاعات خود نباشید. سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب وسوارکاری اَسپا نرم افزاری تحت وب است و ویژگی های منحصربه فردی دارد، شما با هر دستگاه الکترونیکی اعم از(موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترو...) که داشته باشید می توانید با این سامانه کارکنید و تمام فعالیت های انجام شده در باشگاه خود را ثبت کنید و هرموقع که نیازداشتید از آن گزارش های مختلف تهیه کنید. از هرجایی که باشید می توانید فقط با داشتن اینترنت به سیستم دسترسی پیداکنید و دیگر نیازی نیست که فقط در دفترِکاری خود باشید تا به سیستم دسترسی داشته باشید. 

شرکت خورشید نشان کویر فعال در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت در یزد آماده همکاری باشما عزیزان می باشد.جهت درخواست ویا دریافت کاتالوگ این محصول از طریق لینک زیر اقدام فرمایید، ویاجهت برقراری ارتباط و راهنمایی بیشتر ، با کارشناسان شرکت تماس بگیرید:03538303277

 

ارسال نظرات

نام :
ایمیل :
متن نظر :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.