Loading...
درباره شرکت خورشیدنشان کویر
تاریخچه شرکت
تیم تخصصی برنامه نویسی ما از سال 88 شروع به کار کرد و در سال 91 بعد از تأسیس شرکت با جمعی از افراد خبره و تحصیل کرده به طور جدی وارد این عرصه شد و در زمینه ی پیاده سازی پروژه های تحت وب فعالیت دارد. تیم تخصصی ما با هدف کارآفرینی در زمینه ی وب و برنامه نویسی به کار خود قدرت بخشید و با پیاده سازی پروژه های تحت وب بیشتر، کار خود را با انگیزه دوچندان ادامه داد و درحال حاضر یکی از برترین شرکت های طراحی وب از نظر کیفیت کار می باشد.
 
نمونه کارها
چندی از نمونه کارها در زیر آورده شده است:
-سیستم تحت وب ثبت نام بیمه تکمیلی بیمه ایران(خانه کارگر)
-وبسایت هایی چون:
Khorshidneshan.ir
Armansadra.ir
Khorshidkala.ir
Reefcenter.ir
Sweetandlife.com
Online57.ir
Alitalebian.ir
Shahabkhorshid.ir
Sentezari.ir
Kansaran.com
gholamalisefid.com
و ...
و اما بزرگترین نمونه کارهای ما مربوط به بانک‏های سپه، رسالت، گردشگری ، رفاه، توسعه تعاون و سازمان تعزیرات حکومتی و فروشگاه تعاونی رفاه و ... می‏باشد که مربوط به دوره‏ ی دو ساله ایست که طی همکاری با شرکت پالیز تهران، عهده دار مدیریت پروژه‏های این شرکت بوده‏ایم.
 
قالب وبسایت
شما همچنین میتوانید ظواهر این نمونه کارها را به صورت مصور در قسمت نمونه کارها مشاهده فرمایید و البته قابل ذکر است که این قالب ها قالب های درخواست شده توسط مشتری می باشد و هیجگونه الزامی نیست که مطابق سلیقه همه مشتری ها باشد. ما به شما این امکان و اطمینان را می دهیم که هرگونه قالب و ظاهری که مد نظرتان هست را پیاده سازی نماییم.
 
سئو
زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص می گردید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. و در زمینه طراحی سایت ما ادعا میکنیم که میتوانیم بهترین سئو را روی سایت شما اعمال کنیم.
 
کارکرد سایت
اولین و مهمترین نکته در طراحی سایت این است که نیاز های مشتری را رفع کند و وظایف خود را به درستی انجام دهد که کاملا واضح و مبرهن می باشد. و ما به شما این اطمینان را میدهیم که سایت وظایف خود را به درستی انجام دهد.
برخی اعضای شرکت طراحی سایت خورشیدنشان کویر
ارسال پیام به مدیریت
نام :
تلفن همراه:
ایمیل:
متن پیام:
 
شرکت خورشیدنشان کویر روی نقشه