Loading...

1395/10/08 :

پورتال سایت آموزشگاهی

پورتال سایت آموزشگاهی :
این پورتال در راستای پیاده سازی سایت های آموزشگاهی و آموزشی ایجاد می شود . این سایت بخش هایی دارد که برای یک سایت آموزشگاهی نیاز است . معمولا یک سایت آموزشگاهی ویژگی های خاصی دارد ، از جمله اینکه باید رابط کاربری ساده ای داشته باشد ، چون احتمال بازدید کاربرانی که علم زیادی در کامپیوتر ندارند هم وجود دارد . ویژگی مهم دیگر این سایت ها بخش هایی در راستای معرفی آموزشگاه ، دوره های تخصصی که ارائه میدهد و توضیح کامل در مورد آنهاست . بسیاری از مردم هستند که با دوره هایی که آن آموزشگاه برگذار می کند به طور کامل آشنا نیستند ، حتی آن تخصص را نمی شناسند ، چه برسد به اینکه بخواهند آنرا انتخاب کنند و در آن دوره شرکت کنند . توضیح کامل و آشنایی با آن دوره ها ، یکی از دلایل مهم برای انتخاب این دوره ها توسط کاربران و مردم می باشد .
هر سایت نیازهای عمومی دارد که در رشد آن سایت تاثیر چشمگیری دارد .
- محتوای مناسب و کامل و کپی نشده از سایت های دیگر ( توصیه میکنیم به هیچ عنوان از سایت های دیگر کپی نکنید و محتوای تولیدی خودتان را برای ارتقای سایتتان در آن قرار دهید ، موتور های جستجو کپی بودن مطالب شما را تشخیص داده و نمره منفی برای آن در نظر میگیرند .)
- سایتتان را آهسته و پیوسته بروز کنید ( توصیه میکنیم در صورتی که میخواهید سایتی خوب و ایده آل داشته باشید ، محتوای آنرا پشت سر هم و سریع در سایت قرار ندهید ، سایتتان را آهسته و پیوسته بروز کنید ، و به هیچ عنوان سایتتان را فراموش نکنید )
- کاربران سایت شما ارزشمند ترین اطلاعات شما هستند . (توصیه میکنیم خیلی خوب از کاربرانتان مراقبت کنید، محتوایی مناسب و خوش آیند آنها در سایتتان قراردهید ، اطلاعات آنها را تا میتوانید با امنیت بالا نگهداری کنید ، و اعتماد کاربران خود را هرچه میتوانید بیشتر جلب کنید . تمام خدمات خود را هزینه دار نکنید ، ثبت نام های سایت را برای کاربران دشوار نکنید و احساس آرامش و راحتی به کاربران خود بدهید . خاطر نشان میکنیم : رضایت کاربران سایت ، دلیل مفید بودن سایت شما می باشد .
- خواهش میکنیم به حرف تیم فنی شرکت خورشیدنشان کویر توجه کنید تا سئوی خوبی داشته باشید . سئو به معنای بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو می باشد . هرچه سئوی سایت شما بالاتر باشد ، در جستجوها ، در رتبه ی بالاتری قرار خواهید گرفت و زودتر دیده خواهید شد . سئو علمی است که علاوه بر استفاده کردن آن در برنامه نویسی سایت ها ، در محتوای سایت هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت و می بایست رعایت شود . ما از سئو در پیاده سازی سایت شما استفاده خواهیم کرد ، شما هم در محتوا ، سایت خود را بهینه نگه دارید .
- و ...

پورتال وبسایت آموزشگاهی شرکت خورشیدنشان کویر به صورت پیش فرض شامل بخش های زیر می باشد . در صورت نیاز هرگونه تغییر ، افزایش و کاهش بخش ها در این سایت ها انجام خواهد شد .
- بخش عضویت و اعضای سایت – فرم معمولی ثبت نام کاربران در سایت
- بخش محتوای آموزشی
- بخش معرفی و توضیح در مورد دوره های مختلف اموزشی آموزشگاه
- بخش درباره آموزشگاه و توضیح کامل در مورد سابقه و رزومه آموزشگاه
- بخش اطلاعات تماس با آموزشگاه و نمایش راههای ارتباطی با آموزشگاه
- بخش ارسال پیام به مدیریت آموزشگاه
- بخش لاگین و ورود به سایت
- بخش ارسال نظر برای کلیه مطالب قرار گرفته در سایت
- تعداد نامحدود اسلایدر در بخش های مختلف سایت
- تعداد نامحدود منو در هر کجای سایت که نیاز باشد
- فرم خبرنامه در سایت ، فرم عضویت کاربران در خبرنامه سایت
- گزارش تصویری ، ایجاد نامحدود آلبوم و بارگذاری نامحدود تصویر برای هر آلبوم
- معرفی استادان آموزشگاه به همراه توضیح کامل و تصویر
- معرفی دانشجویان آموزشگاه به همراه توضیح کامل و تصویر
- معرفی برترین دانشجویان آموزشگاه به همراه توضیح کامل و تصویر
- قالبی واکنش گرا ، مناسب برای انواع صفحه نمایش در ابعاد مختلف
- تقویم آموزشی و تقویم برگذاری دوره های آموزشی
- جزوات آموزشی آموزشگاه
- لیست قرارداد های آموزشگاه
- بخش تبلیغات در سایت آموزشگاه
- نمایش اخبار و اطلاعیه های آموزشگاه
- نمایش لیست تقدیرنامه های آموزشگاه
- قرار دادن نمونه سوالات آزمون های مختلف در سایت

امکان پیاده سازی بخش های دیگری هم در سایت وجود دارد که درصورت نیاز برای شما پیاده سازی خواهد شد .
- بخش نوبت دهی و وقت گرفتن برای انجام مشاوره و حضور کاربران به صورت حضوری در محل
- بخش دعوت به همکاری ، اخذ اطلاعات کاربران جهت همکاری با آنها
- بخش ثبت نام مدرس دوره های مختلف ، امکان این وجود داشته باشد که کاربران در فرمی خاص ویژه ی تدریس یا کار در بخش های مختلف آموزشگاه ، شرکت کرده و ثبت نام کنند .
- فروشگاه اینترنتی (فروش محصولات مرتبط با آموزشگاه . آموزشگاه آرایشگری :: محصولات لوازم آرایشی ، سیدی ها و بسته های آموزش این حرفه و .... ، آموزشگاه کامپیوتر ::: فروش نرم افزارهای مختلف و پکیج های مختلف ، فروش برخی سخت افزار و .... ، آموزشگاه خیاطی ::: فروش پارچه ، لوازم خیاطی و ... ) امکان پیاده سازی فروشگاه در سایت هم وجود دارد .
- بخش پرداخت به صورت اینترنتی ، کاربران بعد از ثبت نام در هر دوره بتوانند پرداخت خود را غیر حضوری انجام دهند و پول با امنیتی بالا به حساب شما واریز شود ، شبانه روز و بدون معطلی و تعطیلی !
- دوزبانه بودن سایت ، امکان این وجود داشته باشد که سایت و محتوای سایت دو زبانه باشد تا جهانی تر دیده شوید.
- ارتباط با تلگرام ، واتس آپ و شبکه های اجتماعی دیگر
- ارتباط با سرویس پیامک ، امکان این وجود دارد که سایت شما کاملا به سرویس پیامک متصل باشد و شما لحظه به لحظه به صورت پیامکی از اتفاقات سایت خود مطلع شوید ، اطلاعاتی چون ثبت نام کاربر جدید ، پرداخت در سایت ، ارسال نظر توسط کاربران و غیره . با این روش سایت شما را با پیامک از اتفاقات جدیدی که در آن افتاده باخبر میکند و نیاز به چک کردن سایت ندارید !
- و ...

تبلیغات به وسیله سایت کمترین هزینه را نیاز دارد ، شما یک دفعه برای سایت خود هزینه میکنید اما بارها و برای همیشه مورد بازدید دیگران قرار میگیرید ، سایت ها تعطیلی و بسته بودن ندارند ، شب و روز ندارند و همیشه پاسخگوی کاربران هستند . شما از طریق وبسایت خود ، کاربران را به یکجا روانه میکنید و آنجا سایتی است که فقط در مورد شما صحبت شده و کاربران با راحتی هرچه تمام میتوانند شما را بشناسند و در مورد کار و حرفه ی شما آشنایی لازم را کسب کنند .
توصیه میکنیم برای یکبار هزینه پیاده سازی و نگهداری یک سایت را با تبلیغات پیامکی ، تبلیغات بنری در پل ها و سطح شهر ، تبلیغات تلویزیونی و غیره مقایسه کنید تا متوجه شوید هزینه ی تبلغات اینترنتی ، مخصوصا داشتن سایتی اختصاصی ، نسبت به عمر مفید آن تبلیغ ، بسیار مقرون به صرفه تر است .
امیدواریم موفق شده باشیم شما را با پورتال آموزشگاهی شرکت خورشیدنشان کویر آشنا کنیم


شرکت خورشیدنشان کویر
یزد ، خیابان انقلاب ، نبش کوچه شیخداد
http://Khorshidneshan.ir
تلفن تماس : 03536227770 – همراه : 09134517543
سوال و نظر خود را در مورد متن بالا ،ارسال کنید...

نام :
ایمیل :
متن نظر :