Loading...
برخی از خدمات شرکت خورشید نشان کویر
فروش هاست و دامین
دامنه در حقيقت نام وب سايت شما مي باشد كه از دو قسمت نام و پسوند تشكيل شده است. پسوندهاي بين الملي رايج عبارتند از .com ، .net و.org كه داراي مصارف عمومي مي باشند و هر يك به ترتيب معرف سايتهاي تجاري (Commercial) ، شبكه (Network) و سازماني يا غير انتفاعي(Organization) مي باشند. در ثبت اين دامنه ها هيچ محدوديتي وجود ندارد ولي نامها با اولويت درخواست ثبت مي شوند و براي مدت يك تا ده سال (قابل تمديد) با توجه به حق الثبت پرداختي معتبر مي باشند. 
هاست به فضایی گفته می‌شود که داده‌ها و کدهای وب‌سایت بر روی آن قرار می‌گیرند و امکاناتی از قبیل دسترسی به دیتابیس، ارسال و دریافت ایمیل، اجرای کدها و … را فراهم میکند. این فضا توسط شرکت‌های هاستینگ بر روی سرورهایشان ایجاد شده و به مشتریان اجاره داده می‌شود.
شرکت خورشید نشان کویر بهترین هاست و دامین مورد نیاز شما را تهیه میکند.
 
مشاوره رایگان
برخی از شغل ها نیازی به استفاده از وبسایت ندارند ولی چون امروزه وبسایت داشتن به دلایلی مد محسوب میشود این نیاز را در خود دیده اند! و برخی نیز ممکن از تصور کنند که وبسایت به شغل و کسب و کار آن ها کمکی نمیکند ما با تجربه خود شما را در حد امکان یاری میدهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در رابطه با داشتن وبسایت و هاست و دامنه مرتبط با آن و نیاز های وبسایتتان بگیرید.
وب سایت اینترنتی شما عبارت است از هویت شما در دنیای مجازی. همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید نیازمند مشاوره می باشید ، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین می باشید. حتی برخی از شغل ها نیازی به استفاده از وبسایت ندارند ولی چون امروزه وبسایت داشتن به دلایلی مد محسوب میشود این نیاز را در خود دیده اند! و برخی نیز ممکن از تصور کنند که وبسایت به شغل و کسب و کار آن ها کمکی نمیکند! ما با تجربه خود شما را در حد امکان یاری میدهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در رابطه با داشتن وبسایت متناسب بانیازتان بگیرید.
شرکت خورشسید نشان با استفاده از کارشناسان مجرب و فعالیت تخصصی چند ساله ای که در این عرصه داشته است ،مشاوره رایگانی برای تصمیم گیری در زمینه امکانات سایت ، قالب و طرح گرافیکی سایت، انتخاب نام دامنه مناسب، سرویس هاست مناسب و همچنین بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجوی (سئو) و... را به شما ارائه میدهد
 
برنامه نویسی وبسایت
برنامه نویسی وب سایت در طراحی سایت ، عبارت است از مجموعه کد ها و اسکیرپت ها و ماژول ها و ابزاری که در طراحی وب سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می شود. این کد ها می توانند کد های آماده باشد و یا توسط خود طراح نوشته شود. که شرکت خورشید نشان کویر از کدهای آماده موجود استفاده نمیکند و تمام وبسایت از پایه کد زده میشود.
 
برنامه نویسی اپلیکیشن های تحت وب
وب اپلیکیشن یک نرم افزار کاربردی است که پس از بررسی و تجزیه تحلیل یک مجموعه و مشخص کردن دقیق نقش ها، عملکردها، عمل گرها و روال ها برای آن مجموعه طراحی میشود و قابل ارائه در شبکه داخلی و اینترنت می باشد.
 
برنامه نویسی وب موبایل
امروزه تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها ، بیشترین وسایلی هستند که کاربران از آن ها استفاده می کنند. افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه ، برنامه نویسی موبایل –mobile programming و طراحی اپلیکیشن های کاربردی هم اکنون جزو مهم ترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به شمار می رود. و از مهمترین توانایی های شرکت نرم افزاری می باشد.
 
مشاوره پروژه های دانشجویی رشته کامپیوتر
 
برگزاری دوره های آموزشی 
 
مشاوره در مدیریت محتوای وبسایت
یکی از عوامل مهم در سئوی سایت، مدیریت محتوای سایت می باشد که اکثراً به آن توجه نمیشود و گاهی با اینکه سایت از لحاظ علمی درست برنامه نویسی شده است ولی سئوی پایینی دارد بعد از طراحی سایت ما به شما آموزش میدهیم تا مطالب خود را چگونه در سایت قرار دهید تا رتبه ی سایت شما سریع تر بالا بیاید.
خدمات شرکت خورشید نشان کویر