1399/06/29 :

طراحی گرافیکی

محتوای باکیفیت، سایت پر سرعت با زیربنای خوب، همه با طراحی زیباست که معنا پیدا می کنند. ما انسان ها حتی گل را تزیین می کنیم، زیرا روحمان تشنه زیبایی است. از طرفی در طراحی باید علاوه بر زیبایی، به اصول و زیرساخت های طراحی نیز توجه نمود. کاربر اگر با سایت زیبایی برخورد کند ولی نتواند به راحتی به قسمت‌های مختلف سایت دسترسی پیدا کند، دیگر آن سایت را کاربردی نمی داند.  شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر با بهره گیری از گرافیست های حرفه ای، در جهت طراحی و چیدمان وبسایت ها، بسیار حرفه ای عمل می کند.
گرافیست های شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، تنها در زمینه طراحی سایت فعالیت ندارند. به طوری کلی  انواع فعالیت های گرافیکی شرکت عبارتند از:
  • طراحی گرافیکی صفحات وبسایت:   

 طراحان سایت خورشید نشان کویر با استفاده از عکس ها ی با کیفیت و تکیه بر ذوق و استعداد خود و استفاده از ابزارهای بروز، طراحی بصری وبسایت ها را، به نحو احسن انجام می دهند. متخصصان طراحی شرکت، علاوه بر تخصص در این زمینه، با سابقه چندین ساله در طراحی انواع سایت ها، چیدمان و دسترسی های مختلف را ارزیابی کرده و آماده اند تا با طراحی های اصولی و چشم نواز، به وبسایت شما روح ببخشد و بهترین وبسایت ها را متناسب با نیاز شما طراحی کنند. 
  • طراحی لوگو: 

لوگو ، معرف کسب و کار شماست. لوگو علاوه بر طرح و رنگ مناسب، نیاز به خلاقیت در انتقال پیام دارد. بسیاری از لوگوهای شرکت‌های جهانی در کمال اختصار و زیبایی، پیام یا نام شرکت را در درون خود جا داده‌اند. متخصصان گرافیست شرکت با تجربه در این زمینه، آماده طراحی لوگو برای کسب و کار شما هستند. ما با همفکری شما، سعی در خلق بهترین ها برایتان هستیم.
  • طراحی پست و استوری:

    یکی از راه‌های جذب فالوور در اینستاگرام نشر پست و استوری های جذاب است. هنگامی که محتوای جدید و با کیفیت در کنار طراحی اصولی، قرار بگیرد، مخاطبان جذب دانش و تخصص شما می‌شوند. گرافیست های شرکت، با تجربه و ذوق و استعداد، آماده اند تا شما را در این راه یاری کنند.
  • طراحی بنر:

 بنرها، پیام شما را به مردم منتقل می کنند. اگر بنر، در سطح شهر نصب شوند، قشر زیادی از مردم با هر سن و سال و سطح سوادی، مخاطب شما قرار می گیرند؛ پس باید طراحی و نوشتار متن به نحوی باشد که اکثر سلایق به آن جذب شوند. گرافیست های شرکت زیباترین و جذابترین بنر ها را برای شما طراحی می کنند.
 
اجرای هر کدام از پروژه های طراحی، اصول و مراحلی دارند، زیرا این پروژه ها، بدلیل درگیر شدن سلیقه و نظر افراد مختلف، درگیر ظرافت های خاصی می شوند که حتما باید به آن ها توجه نمود. به طور کلی طراحان و گرافیست های خورشید نشان کویر، در جهت تولید بهترین محصول، برای اجرای پروژه گرافیکی خود(طراحی صفحان سایت، لوگو، بنر و..) مراحل زیر را انجام می دهند:
1. ابتدا طرح اولیه تولید می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد.
2. در صورت تایید مشتری، با همکاری کارشناسان و متخصصان وارد فاز رنگ آمیزی می شوند. رنگ ها متناسب با کسب و کار، زمینه فعالیت و هدف مشتری انتخاب می شوند.
3. در تولید بنر و یا کاتالوگ که نیاز به نسخه چاپی است در این مرحله نمونه اولیه رنگ آمیزی شده، چاپ می شود تا نسخه چاپ شده نیز توسط مشتری و کارشناسان بررسی شود.
4. طرح و رنگ آمیزی، نهایی می شود. محصول نهایی به مشتری تحویل داده می شود.
 
  اگر تمایل به مشاوره با طراحان و گرافیست های شرکت دارید، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا طراحان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با گرافیست های شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر ، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.