1397/07/05 :

پشتیبانی

مهمترین بخش در تولید کالا، پشتیبانی از آن است؛ زیرا هنگامی که محصول وارد بازار می‌شود در زمینه های مختلف تست و عیوب احتمالی آن کشف می شود. اگر هم محصول، از لحاظ کمی و کیفی مطلوب باشد، بنابرنیازهای کاربران، تحلیل می شود وممکن است کاربران نیاز به ابزارهای جدیدی داشته باشند یا از بعضی قسمت های محصول، استفاده کاربردی نکنند.  بخش های پرکاربرد محصول، باید مرتب به روز رسانی شوند تا پاسخگوی مشتری باشد. پشتیبان ها افراد متخصصی هستند که مهمترین ویژگی آن‌ها، در دسترس بودن آنهاست! پشتیبان های خورشید نشان کویر، همواره در کنار شماهستند.
پشتیبانی فنی:اگر سایت دچار مشکل شود یا نرم افزار شما درست کار نکند، پشتیبان های فنی ما، آماده رفع مشکلات هستند. علاوه برآن، نیاز های جدیدتان را با ما در میان بگذارید. ما با همکاری کارشناسان فنی، نسخه جدیدی از محصول را در اختیارتان قرار می دهیم.
پشتیبانی آموزشی: اگر پس از تحویل محصول، در استفاده از برخی از امکانات آن، مشکلی داشتید، ما در کنارتان هستیم. هرروز و هر ساعت.
خدمات پشتیبانی خورشید نشان کویر:
  • به‌روز رسانی

  • رفع ایرادات

  • آموزش

در صورت تمایل به ارتباط با پشتیبان های شرکت، می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای پشتیبانی از محصول یا سایت شما، با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با پشتیبان های شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.

کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر می باشد.