اگه آموزشگاه شما جز یکی از بهترین موسسات آموزشی در یزد هست و یا حتی از موسسات آموزشی باسابقه و مطرح در کشور به حساب میاین، قطعا یکی از اهداف همیشگیتون، برگزاری کلاس های آموزشی حضوری یا غیرحضوری اونم بصورت تخصصی و با قیمت مناسب و کیفیت بالا بوده و هست.
قطعا وجود بهترین سیستم مدیریت آموزشگاه، برای یه همچون آموزشگاه با این مدیریت عالی و درجه یک، برازنده هست.
بیاین دقیق تر بررسیش کنیم.
طبق تحقیقاتی که انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که یکی از درگیری های ذهنی مدیریت متفکر این آموزشگاه های متخصص و کاربلد، این بوده که آیا میتونیم موسسه آموزشیمون رو با یه نرم افزار مدیریت موسسه، راحت تر و بهتر کنترل کنیم؟
یا اینکه آیا میشه به کمک یه سیستم مدیریت موسسه آموزشی، بتونیم به تمام کارهامون یه نظم و ترتیب خیلی بهتری بدیم و این باعث بشه که بسیاری از کارهای آموزشگاه سریع تر پیش برن؟
آیا می تونیم به کمک یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای مدیریت آموزشگاه، یه کاری کنیم که پرسنلمون دیگه مجبور نباشن یه سری کارای تکراری انجام بدن؟ به عنوان مثال فرض کنین ما یه آموزشگاه زبان داریم و از بهترین آموزشگاه های زبان در یزد هستیم میخوایم این نرم افزار بهمون کمک کنه که برای ثبت نام ترم های جدید، کارهای تکراری و خسته کننده رو حذف کنیم. مثل گرفتن یه سری مدارک موردنیاز از متقاضیان و ...
آیا یه نرم افزار مدیریت آموزشگاه می تونه کاری کنه که دیگه پرسنلمون مجبور نباشن بخاطر شهریه کلاس ها ، با ارباب رجوع کلی بحث کنن و چک و چونه بزنن؟
یکی دیگه از معضلای پرسنل آموزشگاهمون، اینکه هر دفعه مجبورن یه لیستی از مدارک موردنیاز هر دوره رو تهیه کنن و در اختیار تک تک افراد متقاضی هر دوره آموزشی قرار بدن. اگه یه سیستم عالی برای مدیریت آموزشگاهمون وجود داشته باشه که این معضل رو برای همیشه حل کنه، کلی به پرسنل و آموزشگاهمون کمک شده و می تونیم مدیریت عالی تری رو تجریه کنیم.
یه مشکل دیگه برای مدیریت امور آموزشگاهمون اینکه نمیدونیم باید مدارک متقاضیان رو کجا بذاریم که هم گم نشن و هم اینکه هر موقع بهشون نیاز داشتیم، سریع بتونیم پیداشون کنیم؟
یا مثلا اینکه چیکار کنیم که دانشجوهایی که در دوره های آموزشی با اعطای مدرک معتبر، شرکت کردن، بعد از گذروندن دورشون، انقد با آموزشگاه تماس نگیرن بابت اینکه مدرکشون کی آماده میشه؟