دکتر نوربالا از خبره ترین متخصصین پوست، مو و زیبایی در استان یزد و البته سطح کشور هستند. پروفسور نوربالا در جهت ارائه خدمات و دسترسی راحت تر و بهتر به بیماران خود، تصمیم به همکاری با شرکت طراحی سایت خورشید و در نتیجه طراحی وب سایت اختصاصی خود گرفتند. در وب سایت دکتر محمدتقی نوربالا، شما می توانید به راحتی به نوبت دهی حضوری و آنلاین این پزشک خبره، دسترسی داشته باشید. در وب سایت اختصاصی دکتر، بخشی جهت آشنایی با مدارک و دستاوردهای ایشان لحاظ شده و بیماران با مراجعه به وب سایت دکتر نوربالا، می توانند از رزومه، خدمات، جوائز و مسئولیت های تاکنون ایشان مطلع شوند. علاوه بر مطالب بیان شده، وب سایت دکتر نوربالا، مطالب آموزشی مفیدی در زمینه پوست، مو و زیبایی  را در اختیار کاربران قرار می دهد و علاقه مندان می توانند بصورت رایگان از تجربیات دکتر محمدتقی نوربالا، استفاده نمایند.

خرسندیم که با طراحی وب سایت و هم چنین طراحی سامانه مشاوره آنلاین دکتر نوربالا، توانسته ایم قدمی در راستای کمک به سلامتی روز از افزون هم وطنان داشته باشیم.

 مشاهده وب سایت دکتر نوربالا

طراحی وب سایت پزشکی یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت خورشید می باشد که شما پزشکان عزیز می توانید با بیان درخواست خود به پشتیبانان، وب سایت اختصاصی را با قالب و بخش های موردنظر خود داشته باشید.

شماره تلفن ثابت: 38303277-035

شماره همراه: 09017427667