یکی دیگر از خدمات شرکت نرم‌افزاری خورشید نشان کویر، طراحی سایت شخصی، در جهت تبلیغات و ارائه توانایی‌های افراد به جامعه است. وب سایت شخصی مهندس غلامعلی سفید، یکی از نمونه سایت ‌های شخصی طراحی شده توسط این شرکت طراحی سایت  است. این وب سایت شخصی، با تصاویر اختصاصی و باکیفیت از مهندس غلامعلی سفید، به‌همراه مختصری از بیوگرافی ایشان،شروع می شود. در ادامه در صفحه نخست، بخش اخبار ستادی، آخرین اطلاعیه های وبسایت مهندس غلامعلی سفید، آخرین خاطرات مهندس سفید، آخرین اخبار مؤسسه جوادالائمه، جانمایی شده است. در منوی بالای صفحه بخش‌های مختلف و مجزایی قرار دارد. در بخش اول با عنوان اطلاعیه‌ها، می‌توان اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به مهندس غلامعلی سفید را مشاهده کرد. بخش جذاب خاطرات، به شرح خاطرات مهندس، با قلم خود ایشان، می‌پردازد. در بخش زندگینامه، سوابق تحصیلی، اجرایی، اقتصادی و اجتماعی مهندس، در دسته‌های مجزا، لیست شده است. در بخش گالری تصاویر، آلبوم های تصویری از مهندس غلامعلی سفید در جلسات و بازدید‌ها، قابل مشاهده است. با مراجعه به بخش تماس با مهندس سفید،می توان تلفن و آدرس دفتر کاری مهندس را مشاهده نمود. هم‌چنین بوسیله بخش ارسال نظر سایت، می‌توان از طریق سایت با ایشان ارتباط برقرار کرد. در بخش سوالات مردمی، مهندس آماده پاسخگویی به سوالات همشهریان و هموطنان خود است.

شما عزیزان می توانید به وب سایت شخصی مهندس غلامعلی سفید مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.