شرکت برنامه‌نویسی خورشید نشان کویر، وب‌سایت خدماتی شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس را در جهت معرفی و توسعه این شرکت ساختمانی، طراحی نموده است. این شرکت ساختمانی، باهدف طراحی، اجرا و نظارت، کلیه پروژه‌های عمرانی تأسیس شد. در این راستا، طراحان سایت، در طراحی صفحات نخست، تلاش کرده اند تا از تصاویر مرتبط، با زوایای خاص و جذاب استفاده کنند. در صفحه ابتدایی این وب‌سایت، ابتدا توضیحاتی درباره زمینه فعالیت شرکت و در ادامه خدمات شرکت معرفی‌شده است. آخرین پروژه‌ها، اخبار و اطلاعیه‌ها، بخش‌های دیگر صفحه ابتدایی وب‌سایت شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس هستند. این وب‌سایت قسمت‌های مختلف مجزایی هم دارد.

بخش های اصلی سایت شامل :

سوابق ساخت:

نمونه کارهای شرکت در قالب سوابق ساخت، در این بخش قرار داده‌شده است. هر نمونه کار به‌صورت مجزا ،همراه با عکس‌های باکیفیت، معرفی‌شده است. تمام عکس‌ها، عنوان‌های مرتبط با خود را دارند تا مخاطب بتواند به‌راحتی پروژه را تحلیل کند.

اخبار و اطلاعیه‌ها:

در این بخش اخبارهای داخلی شرکت، همراه با عکس‌ها و عناوین جذاب بیان می‌شود. علاوه بر این، اخبارهای مرتبط با حوزه فعالیت شرکت، نظیر اخبارهای مرتبط با زمین و مسکن، منتشر می‌شود.

طرح‌های فروش:

 در این قسمت پروژه‌های انجام‌شده توسط شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس، که آماده فروش است، به نمایش  گذاشته می‌شود.

مطالب آموزشی:

 
هدف این بخش، انتقال دانش و تخصص مهندسان و دست‌اندرکاران شرکت به مخاطبان است. متخصصان شرکت با توجه به حوزه فعالیت خود، مقالات به‌روز و کاربردی را در این بخش قرار می‌دهند.  

گالری تصاویر:

 در این بخش، فعالیت‌ها و همایش‌های شرکت، در قالب تصاویر باکیفیتی در آلبوم‌های مجزا، به مخاطبان معرفی می شود.

اعضای شرکت:

 برای آشنایی بیشتر مخاطبان با شرکت پایدار سازگار سازه ایساتیس، عکس هایی از اعضای شرکت در دودسته هیئت‌مدیره و اعضای شرکت، در این بخش قرار داده می شود.

درباره ما :

 اطلاعاتی درباره زمینه فعالیت و سوابق شرکت، در این بخش قرار داده‌شده است تا کاربران و مخاطبان با شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس آشنا شوند.

تماس با ما:

راه‌های ارتباطی با شرکت در قالب تلفن، ایمیل، ایمیل مدیریت، کانال تلگرامی، صفحه اینستاگرام، در این قسمت قرار داده‌شده است.

شما عزیزان می توانید به وب سایت شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.