شرکت پایدار سازه سازگار ایساتیس، در زمینه فعالیت های عمرانی در یزد فعالیت می کند. این شرکت ساختمانی در پروژه های گوناگون عمرانی نظیر آپارتمان سازی و انبوه سازی، مرمت و بازسازی، طراحی داخلی و اجرای پروژه های دولتی، فعالیت می کند. یکی از مهمترین چالش ها در مدیریت مجموعه های عمرانی، صحت حضور کادر پروژه در محل اجرای پروژه است. مدیریت، تیمی را مسئول اجرای یک پروژه می کند و هر تیم برای اجرا، در محل های گوناگونی حضور دارند. واضح است سرکشی و چک کردن حضور تمام کادر هر پروژه، در محل های مورد نظر، برای مدیریت امری ناممکن است. از طرف دیگر، مدیریت شرکت برای بررسی عملکرد هر تیم و روند اجرای پروژه، نیاز به ساعات دقیق اختصاص داده شده به هر فعالیت دارد. از آن گذشته مدیریت، با داشتن زمان مفید انجام هر فعالیت، می تواند برای پروژه های بعدی شرکت برنامه ریزی دقیقتری داشته باشد و برای کارفرما، زمان دقیق پایان کار را اعلام نماید. تمام این موارد در کنار درخواست های کاغذی و حضوری مرخصی، پاداش و جریمه کارمندان، مدیریت این شرکت ساختمانی را با چالش های بسیاری روبرو کرده بود.
برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر با طراحی سامانه مدیریت و برنامه ریزی آنلاین، تحت عنوان کارما، گام بلندی در رفع چالش های مدیریتی برداشتند. چندی است مدیریت شرکت سازگار، از محصول نرم افزاری شرکت، کارما، برای مدیریت آنلاین مجموعه خود استفاده می نماید. کارما سامانه ایست که با دریافت لوکیشن هر فرد، صحت حضور کارمندان را در محل های پروژه به مدیریت اعلام می دارد. سامانه مدیریت فعالیت های شرکت ها، امکانات خاص و بی نظیری دارد که به شما مدیران و مسئولان مجموعه ها کمک می کند براحتی مدیریت آنلاین و بروز را تجربه کنید. برای آشنایی بیشتر می توانید به بخش محصولات برنامه نویسی شرکت، مراجعه نمایید و با جزییات این پنل مدیریتی مجموعه ها آشنا شوید.
 شما می توانید برای سفارش نرم افزار آنلاین ثبت فعالیت های شرکت، تحت عنوان کارما، از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنید.