شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، در راستای ارائه خدمات پرداخت، سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه را طراحی نمود. این سامانه پرداخت، توسط شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، طراحی و توسط برنامه نویسان شرکت اجرا گردید. شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، در زمینه ایجاد راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک، فعالیت می‌کند و از سال 1391 وارد حوزه فینتک گردیده است. فینتک، به مجموعه فعالیت‌ها در جهت توسعه و تنوع روش‌های پرداخت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، مدیریت مالی و .. گفته می‌شود.
در طراحی و پیاده سازی سیستم‌های پرداخت و درگاه‌های بانکی تحت وب، علاوه بر توجه به نکات طراحی و زیرساخت‌های پروژه، مهم‌ترین چالش وجود امنیت بالا است.
برنامه‌نویسان شرکت، با کدنویسی اختصاصی، امکان نفوذ به سیستم را غیرممکن ساختند؛ علاوه بر آن با تخصص بالا، سیستمی را پیاده سازی کردند که در کنار ظاهر و طراحی جذاب و مناسب، بدون خطا و با سرعت بالا هزاران تراکنش مالی را مدیریت و اعداد و ارقام را با دقت بالا محاسبه می کند.
شما عزیزان می توانید به سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه مراجعه کنید و جزئیات این سامانه را مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت و یا سامانه و درگاه پرداخت، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.