شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، شرکتی فعال در زمینه ایجاد راهکارهای نوین پرداختی است. این شرکت که قبلا برای طراحی سامانه پرداخت الکترونیکی رزپرداخت از خدمات شرکت طراحی سایت خورشید استفاده کرده بود، مجددا برای طراحی وبسایت تبلیغاتی خود، به تیم خبره ما مراجعه نمود.
از جمله اهداف شرکت روزنه برای ایجاد وبسایت تبلیغاتی، معرفی بهتر و بیشتر سامانه رزپرداخت، نمایش فروشگاه ها و سازمان های طرف قرارداد، همچنین تبلیغ کسب و کار خود و ثبت نام کاربران به صورت آنلاین است که این سایت، توسط شرکت برنامه نویسی خورشید، طراحی و پیاده سازی شد.
از خدمات شرکت روزنه، می توان به خرید تخفیف دار و خرید اقساطی از فروشگاه های سراسر شهر یزد اشاره نمود. شایان ذکر است، خدمات زیادی به نیروهای سازمانی نیز از طریق این سامانه ارائه می‌شود.

حال به بررسی بخش های مختلف این وبسایت می پردازیم:

صفحه نخست 

با تصویری از سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه و جمله کوتاهی از اهداف این شرکت نشان داده می شود و در ادامه مواردی همچون: خدمات، آخرین فروشگاه‌های طرف قرارداد، سازمان های تحت پوشش رز پرداخت، نظرات کاربران، روش های استفاده از خدمات رزپرداخت و راهنمایی های برای عضویت قرارداده شده است.

فروشگاه ها 

در این بخش، اسامی و آدرس تمامی فروشگاه های طرف قرارداد به نمایش گذاشته می شود تا کاربران بتوانند با مشاهده این فروشگاه ها، از تخفیف ها و خرید اقساطی آن ها استفاده کنند.

سازمان های طرف قرارداد 

در این صفحه نیز اسامی تمام سازمان های طرف قرارداد نمایش داده می شود تا افراد سازمان های طرف قرارداد با شرکت روزنه، بتوانند از خدمات سامانه رزپرداخت استفاده کنند. 

آموزش  

در این قسمت، آموزش های لازم جهت کار با بخش های مختلف سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه، نظیر آموزش عضویت و ورود، مشاهده تراکنش ها، آموزش پرداخت و بسیاری از موارد دیگر، قرارداده شده است که با انتخاب هرکدام، می توان جزئیات و فیلم آموزشی را مشاهده نمود.

درباره ما 

در این قسمت، چکیده ای از تاریخچه و معرفی شرکت روزنه هوشمند ایرانیان و اهداف این شرکت به نمایش گذاشته می شود.

ثبت نام 

در این بخش، امکان ثبت نام و عضویت در سامانه رزپرداخت، به منظور برخورداری از خدمات آن وجود دارد.
 
شما عزیزان می توانید با مراجعه به وبسایت تبلیغاتی شرکت روزنه، جزئیات این سامانه را بررسی و مشاهده نمایید. 
هم چنین، جهت اطلاع از ویژگی ها و بخش های سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه، می توانید به بخش نمونه کارهای شرکت نرم افزاری خورشید، مراجعه فرمایید. 
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت یا سامانه پرداخت آنلاین، شما می توانید از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنید.