تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

اَسپا در مزرعه پرورش اسب دهقانی زاده دزفول

مدیریت و رسیدگی به امور در مجموعه ها و سازمان های بزرگ، همیشه چالش برانگیز و به نوعی دشوار بوده است. دسته بندی تمام امور، رسیدگی به تبادلات مالی، فرآیند استخدام، تغییر شیفت و مرخصی پرسنل و موارد بسیار دیگری وجود دارند که همگی زمان و انرژی بسیاری را درگیر می کنند. حال تصور کنید به تمام کارها، امور اسب ها از زایش و پرورش تا طبقه بندی باکس ها و .. اضافه شود.

برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب، تحت عنوان اَسپا، را پیاده سازی کردند. ویژگی خاص این نرم افزارمدیریت باشگاه اسب تحت وب، برای مدیران باشگاه این است که با هر دستگاه الکترونیکی اعم از (موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر و...) قابل دسترسی است و می‌توان تمام فعالیت های انجام شده در باشگاه را در آن ثبت و از آن گزارش‌های مختلف تهیه نمود.
باشگاه پرورش اسب دزفول، فعال در زمینه تولید و پرورش اسب، با پیشرفت چشمگیر در سال‌های اخیر و گسترش فعالیت های خود، نیاز به ابزاری کارآمد در جهت تسهیل امور مدیریتی را بیش از پیش احساس می کرد. از این رو با معرفی نرم افزار مدیریت باشگاه و مزارع اسب (اَسپا) و بکارگیری آن، گام بلندی در مدیریت مدرن باشگاه پرورش اسب برداشت. با ثبت تمام رویداد‌ها و گزارش گیری و بکارگیری سیستم یادآور، بسیاری از امور در زمان کمتر و با طبقه بندی و مدیریت کارآمدتری انجام می شوند.
در صورت تمایل به، بکارگیری نرم افزار اَسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.
 

شاید این مطلب برای شما جذاب باشد: سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب و سوارکاری اسپا
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ