در دنیای امروز با ایجاد فن‌آوری های جدید و بروز، کارها ساده‌تر شده اند. در دنیا تحولی به وجود آمده تا کارها و روش‌های سنتی کنار گذاشته شوند و روش های فن‌آورانه و جدید جایگزین شوند. سادگی، سهولت دسترسی، مانایی و امنیت اطلاعات از مزایای سیستم های نرم‌افزاری است.
شرکت نرم‌افزاری خورشیدنشان کویر با بهره گیری از تجربیات افراد مجرب در صنعت اسب، در راستای ایجاد یک راهکار فن‌آورانه و بروز در مدیریت مزارع پرورش اسب قدم برداشته است. سامانه مدیریت باشگاه اسب و سوارکاری اَسپا، نرم‌افزاری است که به وسیله آن می‏‌توانید باشگاه خود را مکانیزه مدیریت کنید، کلیه ی فعالیت‌های مرتبط با اسب‌های خود را به راحتی و با دقت ثبت کنید و تمرکز خود را روی پرورش اسب‌هایتان بگذارید و نگران ثبت و از بین رفتن اطلاعات خود نباشید. سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب و سوارکاری اَسپا نرم‌افزاری تحت وب است و ویژگی‌های منحصربه فردی دارد، شما با هر دستگاه الکترونیکی اعم از (موبایل، تبلت، لپ تاپ، کامپیوترو...) که داشته باشید می‌توانید با این سامانه کارکنید و تمام فعالیت های انجام شده در باشگاه خود را ثبت کنید و هرموقع که نیاز داشتید از آن گزارش‌های مختلف تهیه کنید. از هرجایی که باشید می‌توانید فقط با داشتن اینترنت به سیستم دسترسی پیدا کنید و دیگر نیازی نیست که فقط در دفترِکاری خود باشید تا به سیستم دسترسی داشته باشید. با داشتن این سیستم هرکجا که موبایل یا کامپیوتری در دسترس شما باشد آنجا دفترکاری شماست!
در سامانه اسپا شما می‌توانید پیام‌ها و یادآوری‌هایی راحتی برای سال‌های آینده تعریف کنید و نگران فراموش شدن آنها نباشید، چون سامانه اَسپا به شما یادآوری خواهد کرد. سامانه اَسپا با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بستر مناسبی در راستای رفع نیازهای باشگاه شما ایجاد کرده است. در این نرم‌افزار امنیت و مانایی اطلاعات بسیار مورد توجه ما قرار داشته و سعی برآن داریم تا امنیت بالایی را برای این اطلاعات ایجاد کنیم. کلیه ی بخش های این نرم‌افزار از پایه تحلیل و برنامه نویسی شده است و بدین سبب با به وجود آمدن نیازهای جدید، بروز خواهد شد و به صورت مداوم بخش های جذاب و مفید به سامانه اضافه خواهد شد. پشتیبانی فنی در کنار پشتیبانی آموزشی نرم‌افزار یکی از اصلی‌ترین اهداف طراحی این سامانه است.
باشگاه داران زیادی به شرکت نرم‌افزاری خورشیدنشان کویر، اعتماد کرده اند و در حال استفاده از سامانه اَسپا در مدیریت باشگاه خود هستند. از جمله ی این باشگاه‌ها: مزرعه پرورش اسب حسین آباد، مرکز پرورش اسب پازن، باشگاه پرورش اسب پارت، دهکده پرورش اسب رفیع و مرکز پرورش اسب دهقانی زاده دزفول، می‌باشد.
در صورت تمایل به بکارگیری نرم‌افزار اَسپا در مدیریت باشگاه پرورش اسب خود، شما می‌توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

 

 

ماژول ها

قیمت (تومان)

فعّالیت ورود اسب
7.5 M
جراحی
7.8 M
کشش
8.5 M
خوارک دهی
4.2 M
میکروچیپ گذاری
2.8 M
نعل بندی
5.7 M
سونوگرافی
8.4 M
تعیین کاربری
3.5 M
تعیین باکس
4.5 M
تعیین جیره غذایی
4.3 M
تعیین مربی
4.5 M
تزریق
6.5 M
ویزیت
6.5 M
زایمان
7.2 M
خرید/فروش اسپرم
6.5 M
آموزش و تعلیم 
5.7 M
ویژگی های فردی اسب
6.8 M
فعّالیت انگلی
6.5 M
انگل زدایی
4.8 M
قیمت گذاری 
7.8 M
خروج
6.4 M
تعاریف قیمت (تومان)
مسابقه
4.3 M
اعضا
1.5 M
نقش اعضا
1.0 M
 اسب
2.5 M
نژاد اسب
1.0 M
وضعیت اسب
1.0 M
کاربری اسب
1.0 M
خوراک
1.0 M
واحد
1.0 M
مسابقات
1.0 M
نوع مسابقه
1.0 M
باکس
1.0 M
یادآور
2.5 M
نوع هزینه
1.0 M
نوع درآمد
1.0 M
بخش امور مالی
۹.8 M
بخش انبارداری
8.9 M