طراحی سایت در یزد، به عنوان یکی از خدمات حیاتی در دنیای امروز، به شدت توسعه پیدا کرده است. شرکت های نرم افزاری مختلف در سراسر جهان، این خدمات را ارائه می دهند و شرکت نرم افزاری خورشید، یکی از برترین شرکت های این حوزه در یزد است.

شرکت نرم افزاری خورشید، با تکیه بر تجربه و دانش فنی قوی خود، به طراحی سایت های حرفه ای و کارآمد می پردازد. این شرکت با به کارگیری بهترین روش های طراحی سایت، به مشتریان خود خدمات بسیار عالی ارائه می دهد.

طراحی سایت در یزد، به دلیل وجود شرکت های نرم افزاری معتبر مانند خورشید، به سرعت توسعه پیدا کرده است. این شرکت با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته، به مشتریان خود سایت هایی با طراحی جذاب و کاربرپسند ارائه می دهد.

شرکت نرم افزاری خورشید، با توجه به نیازهای مشتریان، به طراحی سایت های سفارشی و منحصر به فرد نیز می پردازد. این شرکت با توجه به نوع فعالیت و نیازهای هر مشتری، سایت هایی با طراحی مناسب و قابل اطمینان را طراحی می کند.

طراحی سایت در یزد، با توجه به رشد روزافزون فناوری، به یکی از بخش های حیاتی در دنیای امروز تبدیل شده است. شرکت نرم افزاری خورشید، با تکیه بر تجربه و دانش فنی قوی خود، به مشتریان خود خدمات بسیار عالی در زمینه طراحی سایت ارائه می دهد. این شرکت با به کارگیری بهترین روش های طراحی سایت، به مشتریان خود سایت هایی با طراحی جذاب و کاربرپسند ارائه می دهد.

 

 طراحی سایت در یزد یکی از بهترین خدماتی است که توسط تیم تخصصی و حرفه‌ای خورشید نشان کویر یزد ارائه شده است.

شرکت ما متشکل از متخصص ترین و حرفه ای ترین افرادی است که در زمینه ی طراحی سایت، برنامه نویسی و آموزش در یزد فعالیت میکنند؛ علاوه بر تجربه ی عملی، دانش علمی و دانشگاهی که به همراه خود دارند.

اما چرا کسب و کار ما به وب سایت نیاز دارد؟

با گذشت زمان داشتن وب‌ سایت برای هر کسب و کاری به یک نیاز واجب تبدیل شده است فارغ از اینکه چه کسب و کاری داشته باشید. سایت از مهم ترین عواملی است که مشتریان، شما را با آن می‌سنجند.

طراحی سایت میتواند باعث شود کسب و کار شما رونق بگیرد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است 75 درصد از افراد، اعتبار کسب و کار شما را از سایت شما قضاوت می‌کنند.

مشتریان شما به طراحی اهمیت می‌دهند. چه آگاهانه و چه نه، همه ما به طراحی های زیبا و جلوه های بصری واکنش نشان می‌دهیم و مردم به سمت طراحی های زیبا کشیده می‌شوند.

طراحی وب‌ سایت بر نحوه درک مخاطب از برند شما تاثیر می‌گذارد. تاثیری که روی آنها می گذارید می تواند باعث شود که آنها در صفحه شما بمانند و در مورد شرکت شما اطلاعات کسب کنند و از شناخت شما لذت ببرند و از رقبا شما را متمایز کنند. البته سایت ضعیف میتواند تاثیر منفی داشته باشد که قطعا باید مراقب این امر باشید.

برخی از مزایای طراحی سایت:

 • همیشه و 24 ساعته در دسترس :
  از مهم ترین ویژگی های داشتن سایت برای کسب و کار خود این است که در 24 ساعت 7 روز هفته، در دسترس مخاطبان شما هست. در واقع و‌ب‌ سایت شما نماینده کسب و کار شماست حتی زمانی که شما در حال استراحت هستید سایت شما به معرفی خدمات و محصولات شما می‌پردازد.

 • اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد:
  یکی از دلایل اصلی که باید برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشید، افزایش اعتبار سازمان است. به احتمال زیاد چندین ارائه دهنده خدمات مشابهی را به شما ارائه می دهند. یکی از راه‌هایی که می‌توانید از رقیبان خود متمایز شوید، داشتن وب‌ سایتی است که ظاهر خوبی داشته باشد و اطلاعات با کیفیت را به وضوح به مشتریانتان منتقل کند.بدون وب‌ سایت، مردم ممکن است وجود شما را به عنوان یک تجارت زیر سوال ببرند. داشتن یک وب‌ سایت فرصتی برای ایجاد یک تاثیر اولیه عالی است و به مردم آرامش می دهد که شما یک تجارت واقعی هستید.

 •  صرفه جویی در وقت شما و خدمات رسانی به مشتریان:
  در بسیاری از کسب‌وکارها مشتریان تماس می‌گیرند که سؤالات ساده‌ای درباره مکان و ساعات کار بپرسند. اگر تماسی را از دست بدهید، مشتری ناراضی می ماند. تماس‌ها همچنین می‌توانند تمرکز کارکنان شما را از تمرکز بر مهم‌ترین بخش‌های کسب‌وکارتان منحرف کنند. یک وب سایت می تواند این تماس ها را کاهش دهد و بهره وری داخلی را افزایش دهد. در عین حال، به مشتریان کمک می کند تا اطلاعات مفیدی را بدون نیاز به تماس پیدا کنند، که در نهایت تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد.

 •  رقابت با رهبران صنعت:
  آیا می دانستید که داشتن یک سایت به شما فرصت مناسبی برای رقابت با غول های صنعت خود می دهد؟ ایجاد یک وب سایت بهینه می تواند رتبه بالاتری داشته باشد و در زمان مناسب در مکان مناسب باشد. علاوه بر این، پیشنهاد برای کلمات کلیدی مناسب می تواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد و بر تعداد مشتریان شما تأثیر بگذارد؛ که معمولاً با تحقیق، توصیه ها و بررسی ها شروع می شود.
  داشتن یک موقعیت برجسته در صفحه نتایج جستجو یکی از راه های متعدد برای به چالش کشیدن رقبای شماست.

 •  تبلیغات در فضای دیجیتال:
  شما میتوانید با افزایش رتبه سایت خود در گوگل باعث افزایش مشتریان و فروش خود شوید. شما میتوانید  از تبلیغات کلیدی استفاده کنید و به ازای هر کلیک از طرف کاربران خود، درآمد کسب کنید.

 •  صحبت‌هایی که درباره شما می‌شود را کنترل کنید:
  در حالی که کنترل آنچه مردم در مورد شما می گویند سخت است، اما شما میتوانید با نوشتن در مورد برند و شرکت خود در وب‌سایت به درک درست کاربران از برند خود کمک کنید و بر آن ها تاثیر بگذارید.

در بالا 6 مورد از مهم ترین مزایای داشتن سایت برای کسب و کار شما نام برده‌ایم. طراحی سایت یزد مزایا ویژه دیگری نیز دارد. شما با داشتن سایت برای کسب و کار خود میتوانید کسب و کار خود را رونق ببخشید و باعث پیشرفت روز افزون کسب و کار خود شوید.

5 دلیل برای اینکه کسب و کار شما به وب سایت نیاز ندارد:

 1. شما به دنبال رشد در کسب و کار خود نیستید.
 2. به دنبال مشتریان بیشتر نیستید.
 3. از رقابت با رقیبان خود می‌ترسید.
 4. به دنبال بزرگ تر کردن جامعه هدف خود نیستید.
 5. نمی‌خواهید از تکنولوژی های روز برای کسب درآمد بیشتر و رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

اهمیت طراحی سایت و به ویژه طراحی سایت در یزد:

دنیا به تدریج و مخصوصا بعد از بیماری کرونا به سمت تبدیل کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای دیجیتالی و مدرن پیش رفته است. بسیاری از کسب و کارها خصوصا در شهر های سنتی مثل یزد در دوران فراگیری کرونا دچار مشکل شدند اما برخی از کسب و کار ها که وب سایتی برای ارائه خدمات و فروش محصولات خود داشتند، حتی در این دوران نیز به کار خود ادامه دادند و حتی مشتری های بیشتری نیز به دست آوردند نمونه معروف آن دیجی کالا که در زمان کرونا به سود بسیاری رسید.

ویژگی های بهترین شرکت طراحی سایت در یزد:

اگر می خواهید برای کسب و کار خود وب سایت داشته باشید، احتمالاً به این فکر کرده اید که کدام شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید. تعداد زیادی شرکت توسعه وب در سرتاسر جهان در دسترس هستند، اما همه شرکت ها خدمات عالی را به شما ارائه نمی دهند. یک شرکت طراحی وب سایت  با رتبه برتر باید طراحی وب نوآورانه را با فناوری معاصر ترکیب کند، پشتیبانی عالی ارائه دهد، یک پروژه وب سایت قوی ایجاد کند و برای دستیابی به عملکرد درجه یک و رضایت مشتریان خود آماده یادگیری رویکردهای جدید باشد.

بنابراین، بیایید در نظر بگیریم که یک شرکت بزرگ توسعه وب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد:

 • نمونه کارهای چشم گیر و عالی
 • متشکل از یک تیم حرفه ای و متخصص
 • خوش قول و متعهد بودن
 • انعطاف پذیری
 • ارتباط با مشتریان و پشتیبانی عالی
 • رضایت مشتریان سابق
 • سابقه درخشان
 • تنوع خدمات

گام های طراحی سایت شرکت نرم افزاری خورشید در یزد:

شاید شرکت های طراحی سایت یا به ویژه شرکت های طراحی سایت در یزد، گام های پیچیده ای برای طراحی سایت به شما ارائه بدهند که بعضا از همان ابتدای مسیر از تصمیم خود منصرف میشوند! اما شرکت نرم افزاری خورشید با تجربه ای که از سال 1389 به همراه خود دارد، سریعترین مسیر را پیش روی شما قرار میدهد. ساده ترین حالت و بهترین روش . تنها کافیست با شماره تلفن شرکت 03538303277 تماس بگیرید و راهنمایی های بعدی را به دست کارشناسان و پشتیبانان ما بسپارید .

انواع خدمات طراحی وب سایت در یزد توسط شرکت خورشید:

 • طراحی انواع سایت:
  طراحی سایت شخصی
  طراحی سایت شرکتی
  طراحی فروشگاه اینترنتی
  طراحی وبسایت پزشکی
  طراحی سایت کارخانجات
  طراحی سایت معرفی محصولات و خدمات 

 • پلن کسب و کارهای خدماتی:
  وبسایت تبلیغاتی + مدیریت مشتریان نرم افزار مدیریت پرسنل و مجموعه تحت عنوان تایماز + حسابداری

 • پلن کسب و کارهای فروش محصول:
  وبسایت تبلیغاتی + مدیریت مشتریان + فروشگاه اینترنتی + حسابداری

 • پلن شرکتی، کلینیک، دفاتر اداری:
  وبسایت تبلیغاتی + مدیریت مشتریان  + تایماز + حسابداری

 • پلن کسب و کارهای بزرگ (کارخانه، تولیدهای بزرگ):
  وبسایت تبلیغاتی + مدیریت مشتریان + تایماز + فروشگاه اینترنتی + حسابداری

 

جمع بندی:

یک وب سایت چیزهای زیادی برای ارائه به مشتریان شما و نمایش محصولات و خدمات شما دارد. در واقع وب سایت حتی  زمانی که شما در شرکت نباشید و پاسخ‌گوی مشتریان نباشید، نماینده شما است. پس باید یک سایت بسیار خوب و متناسب با نیاز کاربران خود طراحی کنید تا روز به روز کسب و کار شما پیشرفت کند.

شما اگر صاحب کسب و کاری هستید و هنوز وب سایتی ندارید میتوانید طراحی سایت کسب و کار خود را به یکی از بهترین با سابقه ترین شرکت های طراحی سایت یزد بسپارید شما میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر

 

 

یزد . بلوار آیت الله خامنه ای ، ابتدای کوچه 29 

تلفن تماس در دفتر مرکزی : 03538303277

شماره دفتر تهران:  02122884030 و 02122887702

ایمیل : info@khorshidneshan.ir

instagram : @khorshidneshan

telegram : @khorshidneshan