در شرکت نرم افزاری خورشید، صداقت یکی از ارزش‌ های بنیادی ماست و ما به افتخار این ارزش پایبندیم. در همه جنبه‌ های فعالیت‌ هایمان، از طراحی سایت و وبسایت تا توسعه نرم افزار، اعتماد و صداقت را در ارتباط با مشتریانمان به دقت رعایت می ‌کنیم.

ما درک می‌ کنیم که روابط مشتری، بر پایه اعتماد متقابل بنا شده است. به همین دلیل، در همه مراحل همکاری با مشتریان، صداقت و شفافیت را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می ‌دهیم. از ابتدای تعامل با شما، تا ارائه پیشنهادات و راهکارهای بهتر، همواره در پشتوانه ما راهنمایی‌ های صادقانه و صریح خواهید یافت.

همچنین، در شرکت نرم افزاری خورشید تمام تلاش خود را می‌ کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. با دقت به نیازها و اهداف شما گوش می‌ کنیم و تلاش می ‌کنیم تا بهترین راهکارها را با در نظر گرفتن توانمندی ‌ها و محدودیت ‌های فنی و مالی پیشنهاد دهیم. صداقت در معرفی قیمت، زمانبندی و ارائه اطلاعات مربوط به پروژه ‌های شما نیز برای ما بسیار مهم است.

از طرف شرکت نرم افزاری خورشید، می خواهیم به شما اطمینان دهیم که ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و برای شما بهترین و مطلوب ‌ترین راهکارها را تحویل خواهیم داد. صداقت ما به مشتریان، اصلی‌ ترین ستون ‌های کاری وجودی ما است و ما بر این اصل بنیانگذاری شده‌ایم.