شرکت ساختمانی اسپایدر یزد، یکی از برجسته ‌ترین نهادهای حوزه ساختمان در استان یزد و در سطح کشور ایران است. این شرکت با سابقه ‌ای با افتخار واقع در صنعت ساختمان، به عنوان یکی از بزرگ ‌ترین و قدرتمند ترین گروه ‌های مهندسی ساختمان شناخته می‌ شود.

اسپایدر یزد از آغاز تاکید بر ارتقا صنعت ساختمان و ارائه خدمات بی‌ نظیر در حوزه ‌های مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت داشته است. این تیم ارزش ‌های اصلی خود را بر پایه کیفیت بالا، دقت علمی و مشتاقانه ‌ترین خدمت به مشتریان تعریف کرده و به طور مداوم در جهت بهبود و بهینه‌ سازی فرآیندهای خود تلاش می‌ نماید.

به منظور ارتقا کارایی و بهره وری در مدیریت شرکت، اسپایدر یزد از خدمات نرم ‌افزاری شرکت نرم‌ افزاری خورشید استفاده کرده است. این نرم ‌افزار پیشرفته به شرکت امکان مدیریت دقیق‌ تر اطلاعات، پرسنل و فعالیت ‌های شرکت را ارائه کرده و به عنوان یک ابزار اساسی برای بهبود کیفیت خدمات به مشتریان عزیز عمل می ‌نماید.

علاوه بر این، شرکت اسپایدر یزد با همکاری شرکت نرم افزاری خورشید و با ایجاد یک وب سایت حرفه ‌ای، ارتباط بیشتری با مشتریان ایجاد نموده و امکان ارائه اطلاعات دقیق و جذاب درباره خدمات و پروژه‌ های انجام شده را دارد. این وب سایت نه تنها از لحاظ اطلاعاتی غنی می ‌باشد بلکه طراحی آن نیز با دقت انجام شده تا مشتریان و کاربران از ورود به آن لذت ببرند.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

طراحی وب سایت گروه ساختمانی اسپایدر یزد

طراحی نرم افزار مدریت شرکت ساختمانی اسپایدر یزد