لیست قیمت لیست قیمت

خدمات شرکت خورشید

تحلیل و ارائه راه حل

تحلیل و ارائه راه حل

با قدرت و تجربه ی خود با صدای رسا، ادعا میکنیم که در تحلیل و ارائه ی راه حل نرم افزاری برای حل مشکلات شما یکی از بهترین ها و شاید بهترین هستیم. برای پیاده سازی هر نرم افزاری باید در ابتدا روش و راه حل پیاده سازی آن را تعیین کنیم . نیاز مشتری را کامل بررسی کنیم و با در نظر گرفتن منفعت مشتری، بهترین راه حل را برای آن ارائه کنیم .

مشاهده بیشتر
اجرا و راه اندازی

اجرا و راه اندازی

وقتی نرم افزار قدرتمندی اجرا شود، بعد از نصب و راه اندازی، بدون شک در ابتدای کار باید آموزش داده شود. همراهی کامل انجام شود و به کلیه سوالات مشتریان به بهترین شکل پاسخ داده شود. ما همراهی کاملی با مشتریان خود داریم تا تمام چالش های خود را حل کنند و نرم افزار را به خوبی بشناسند و روش کار با آنرا یاد بگیرند .

مشاهده بیشتر
پشتیبانی صادقانه

پشتیبانی صادقانه

تقریبا تمام نیازهای مشتریان قابل اجراست ، یک شرکت نرم افزاری خوب باید با مشتری خود صادق باشد، به مشتری پاسخ دهد ، مشتری را توجیح کند و بهترین راه حل را برای وی ارایده کند . حتی اگر این راه حل به ضرر این شرکت باشد. مشتریان یک شرکت نرم افزاری، دارایی و سرمایه های آن شرکت هستند و ما این را خوب میدانیم.

مشاهده بیشتر
توسعه و ارتقای کسب و کارهای خدماتی

توسعه و ارتقای کسب و کارهای خدماتی

برای توسعه کسب و کارتان ، مخصوصا در حوزه ی خدمات اما پیشنهاداتی داریم که بسیار به شما کمک خواهد کرد. به سرعت رشد شما کمک خواهد کرد و برای قوی تر شدن شما مسیرتان را هموار میکند . 

مشاهده بیشتر