دکتر آرمین نامداری، یکی از دندانپزشکان حاذقی هستند که به طور تخصصی در زمینه طراحی لبخند زیبا فعالیت می‌ کنند. ایشان در مطب خود، از چندین منشی در جهت هماهنگی امور داخلی مطب خود و رسیدگی به درخواست‌ های بیماران، بهره می‌برند. همچنین افرادی هم به عنوان دستیار دکتر، برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات به بیماران، فعالیت می‌ کنند.

پزشکی و دندانپزشکی یکی از حساس ترین مشاغل است و کوچک ترین اشتباه در آن ممکن است جان بیمار را به خطر بیاندازد، تمرکز در این حرفه بسیار اهمیت دارد. همواره پزشکان نیاز به آرامش خاطر دارند تا بتوانند با ذهنی آرام، خدمات رسانی به بیمار خود را به نحو احسن انجام دهند. از طرفی تعدد منشی‌ ها و دستیاران دکتر نامداری، هماهنگی زمان حضور آن‌ ها، ثبت ساعات ورود و خروج هر یک، محاسبه زمان مفید فعالیت هر یک، رد و پذیرش دستی درخواست مرخصی و بسیاری از امور دیگر، بسیاری از زمان مفید دکتر را به خود اختصاص می‌ داد. از این رو داشتن ابزار کمکی در مدیریت مجموعه و نیروهای انسانی مطب، یکی از  دغدغه‌ ها و نیازهای اساسی دکتر نامداری بود.

دکتر نامداری پس از تجربه موفق طراحی وب سایت پزشکی خود توسط برنامه نویسان شرکت نرم‌ افزاری خورشید نشان کویر، با یکی از محصولات نرم‌ افزاری شرکت، که در زمینه مدیریت آنلاین پرسنل و فعالیت‌ های مجموعه‌ ها استفاده می‌ شد، آشنا شدند.

تایماز، سامانه مدیریت و برنامه ریزی آنلاین است که به وسیله آن می‌ توان تمام امور داخلی شرکت را بدون نیاز به حضور در مجموعه، ساماندهی کرد.

ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل، ثبت ساعات و نوع فعالیت مفید هر یک، رد و پذیرش آنلاین درخواست‌ های پرسنل، مشاهده آنلاین لحظه‌ ای فعالیت‌ های پرسنل و بسیاری از امکانات خاص و بی نظیر تایماز، باعث شد دکتر نامداری از این سامانه مدیریت آنلاین، در مجموعه خود استفاده کنند.

برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار(تایماز، مدیریت مجموعه، مطب) و همکاری های دیگر شرکت نرم افزاری خورشید با دکتر نامداری به صفحات زیر مراجعه کنید:

نرم افزار مدریت پرسنل تایماز