ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت آرزو کن

خواسته های کوچک و بزرگ، جزو ناتمام لحظات زندگی ما هستند. گاه آرزوی بزرگ و محالی داریم و گاه آرزویی که با تلاش می توان به آن دست یافت؛ ولی نکته مهم این است که زندگی ما انسان ها به هم وابسته است، شاید آرزوی من، خاطره های فرد دیگری است و یا انسانی با یک کمک ناچیز، چه مادی و چه معنوی، بتواند آرزوهای محال خانواده ای را برآورده کند.
وب سایت آرزو کن، بستری امن و کارآمد است که در آن به راحتی و به دور از دغدغه های روزمره، می توان در آن آرزوها، خواسته های کوچک بزرگ خود را نوشت. ایده این وبسایت خاص، از گروه ایده پرداز خورشید نشان کویر، نشات گرفت و توسط طراحان سایت شرکت، تبدیل به وب سایتی با قالب و چیدمانی متناسب شد.
صفحه اول، با تصاویری مرتبط با زمینه کاری وبسایت طراحی شده است. در دو طرف صفحه نخست، می توان لیست جدیدترین آرزوها و پربازدیدترین آرزوها را مشاهده نمود. برای درج آرزو، باید وارد حساب کاربری شد که فرم ورود و ثبت نام، برای دسترسی آسان در همان ابتدای صفحه جانمایی شده است. در هنگام ارسال آرزو، می توان در صورت تمایل، عکس نیز به همراه آن ارسال نمود. میزان بازدید آرزوها، لایک ، درج نظر و دیس لایک، در زیر هر متن و هم چنین وضعیت هر آرزو، برآورده شده یا نشده، در کنار هر آرزو مشخص می شود. امکان ارسال نظرخصوصی برای صاحب آرزو نیز وجود دارد. علاوه بر این موارد، طراحان وب سایت، آرزوها را در دسته بندی های گوناگونی قرار داده اند که با انتخاب هر عنوان، لیست آرزوهای آن نمایش داده می شود. دسته بندی هایی نظیر: آرامش، حال خوب، ازدواج و .........
علاوه بر امکانات بیان شده، در این وبسایت تبلیغات برای مخاطبان انجام و درآمد آن در جهت برآورده کردن آرزوهای مخاطبان سایت، استفاده می شود.  
شما عزیزان می توانید به وب سایت آرزو کن مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید. 
هم چنین در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
 
برای آشنایی بیشتر با وب سایت آرزو کن به صفحه زیر مراجعه کنید:
مشاهده وب سایت آرزو کن