تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت آموزشگاه آرمان صدرا

یکی از وب سایت‌های‌ آموزشی که توسط شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، طراحی شده است، وبسایت آموزشگاه آرمان صدرا یزد است. این آموزشگاه متخصص در برگزاری دوره های آموزشی در زمینه‌های مختلفی است. از این رو طراحان سایت، باید تلاش می کردند، تا سایتی را طراحی کنند که علاوه بر پوشش همه جانبه تمام دوره‌ها و امکانات آموزشگاه آرمان صدرا، سادگی و جذابیت را هم دارا باشد. صفحه اول این وبسایت آموزشگاهی،  با تصاویری از امکانات و ویژگی های آموزشگاه، شروع می‌شود. برای شرکت در دوره‌ها و باخبر شدن از روند برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌ها، باید در سایت ثبت نام شود. از این روبخش مهم دیگر صفحه نخست که تقریبا در بالای صفحه قرار دارد تا کاربر به راحتی به آن دسترسی پیدا کند، بخش ورود و ثبت نام است. در کنار بخش ورود، دوره‌های خاص و در حال برگزاری موسسه، قابل مشاهده است. از آنجا که این آموزشگاه در زمینه‌های بسیاری دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند، برای طبقه بندی دوره ها، نیاز به یک دسته بندی کامل بود، که طراحان سایت، یک منو آبشاری با دسترسی آسان، طراحی کردند. این منو شامل دسته‌‌های پایه و عمومی،فنی و مهندسی، طراحی و پویانمایی، برنامه نویسی، خدمات آموزشی، طراحی وب،اداری و بازرگانی، سخت افزار و شبکه و مدیریت، است که در کنار بخش ورود، در صفحه نخست، جانمایی شده است. هر کدام از این دسته‌ها دارای بخش‌های مرتبط با خود هستند که با انتخاب هربخش، دوره‌های آموزشی مربوط به آن دسته لیست می‌شود. در ادامه صفحه نخست، دوره‌های آموزشی آموزشگاه، همراه با عکس‌های مرتبط مشاهده می‌شود، که با انتخاب هر دوره، می‌توان از جزییات آن دوره باخبر شد. در اطراف صفحه نخست، سمت راست اعلان‌هایی نظیر تخفیف‌های آموزشگاه، آگهی‌های جذب نیرو، معرفی دوره‌های خاص و .... مشاهده می‌شود. در آنسوی صفحه، سمت چپ، آخرین اخبارها که شامل اخبار داخلی موسسه و اخبار مربوط به حوزه فناوری است، نمایش داده می‌شود. 
منوی بالای صفحه قسمت‌های مختلفی دارد. 

بخش های اصلی سایت در منوی بالای صفحه شامل :

آموزش:

 این بخش خود شامل قسمت‌های مختلفی مانند: دوره‌های آموزشی، استاندارد‌های آموزشی، جزوات آموزشی، تقویم آموزشی، کارآموزان برتر، فیلم ‌آموزشی، مطالب دانشگاه است.

آزمون:

که شامل قسمت‌های تاریخ آزمون، نتایج آزمون، نمونه سوالات، استعلام گواهینامه، کارت ورود به جلسه است.

ثبت نام:

 با انتخاب این قسمت می توان در سایت ثبت نام نمود و از خدمات آن برخوردار شد.

درباره ما:

 این بخش شامل سه قسمت: معرفی آموزشگاه، قراردادها و تقدیرنامه هاست. که هر کدام زمینه را برای آشنایی بیشتر مخاطبان با امکانات موسسه فراهم می‌کند.

تماس با ما:

در این بخش اطلاعات تماس نظیر تلفن، ایمیل، آدرس و محل دقیق آموزشگاه روی نقشه، قابل مشاهده است.
 

شما عزیزان می توانید به وبسایت آموزشگاه آرمان صدرا مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 
 
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ