تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت موسسه قرآنی بوتراب

موسسه فرهنگی قرآنی بوتراب (ع)، در راستای ترویج بهتر و بیشترفرهنگ دینی و اسلامی در جامعه، اقدام به طراحی سایت فرهنگی، آموزشی موسسه، توسط شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، کرد. 
در صفحه نخست طراحان سایت فرهنگی، آموزشی، با مزین نمودن صفحه با تصاویری از قرآن کریم، تاثیر گذاری وب سایت را بالا برده اند. معرفی کوتاهی از اهداف و فعالیت‌های موسسه، تعداد دانشجوها و دوره‌های برگزار شده، رویداد‌های اخیر، اخبار و اطلاعیه‌ها، لیست موسسین و اعضای هیئت مدیره و دوره‌های در حال برگزاری، بخش‌های دیگر صفحه نخست هستند. در بخش مجزای دوره‌های آموزشی، می‌توان چهار دسته دوره‌های عمومی، دوره‌های تخصصی، دوره‌های مجازی و طرح‌های ویژه تابستانه را مشاهده نمود و از جزییات هرکدام از این دوره‌ها باخبر شد. در بخش گالری تصویر، آلبوم‌های تصاویری از دوره‌های برگزار شده، اردوها و تمام فعالیت‌های موسسه، قابل مشاهده هستند. بخش مهم بعدی بخش آموزشی، مقالات آموزشی است که در آن می‌توان مقالات مرتبط با فعالیت‌های موسسه بوتراب را که توسط کارشناسان موسسه تهیه می‌شود، را مشاهده نمود. برای اطلاع از اطلاعات تماس، تاریخچه موسسه، مدیران و اساتید موسسه بوتراب، می‌توان به بخش درباره ما مراجعه کرد. در بخش محصولات فرهنگی که در سه بخش کتاب‌های فرهنگی، کامپیوتری و جزوات آموزشی دسته بندی شده است، می‌توان از محصولات و قیمت‌های آن مطلع شد. در بخش دوره‌های درحال برگزاری،  فعالیت های درحال جریان موسسه، منتشر می شود. امورخیریه، صفحه ای است که به کمک آن می توان کمک های نقدی خود را از طریق موسسه بوتراب به نیازمند واقعی رساند. آزمون های آنلاین و مسابقات موسسه در قسمت مسابقات و آزمون ها، قرار داده شده است. برای برخورداری از امکانات سایت و شرکت در دوره های مجازی و مسابقات، باید از طریق بخش ثبت نام، در سایت ثبت نام نمود و به وسیله بخش ورود، وارد حساب کاربری خود شد.
شما عزیزان می توانید به وب سایت موسسه فرهنگی قرآنی بوتراب (ع) مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید. 
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
 
برای آشنایی بیشتر با وب سایت موسسه قرآنی بوتراب به صفحه زیر مراجعه کنید:
 
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ