ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

گروه مشاورین کسب و کار بیزنس پلاس

مهندس احسان نصراللهی ، سامامنه رزپرداخت، خرید قسطی در یزد ، خرید با تخفیف در یزد، سامانه روزنه ، اینها واژه هایست که در یزد زیاد شنیده ایم . هر کدام نمایش موفقیت یک مجموعه و اعتماد صدها پذیرنده در یزد و شهرهای دیگر می باشد. مشاوره کسب و کار در یزد ، مشاوره برندینگ، آموزش دهنده و ادامه دهنده ی مسیر کسانی چون پرویز درگی در یزد ، نیما کیمیایی در یزد و ... اینها برخی از فعالیت هایی است که احسان نصراللهی در طی بیش از 20 سال فعالیت خود انجام داده و در این مسیر روز به روز موفق تر شده است .

 

گروه مشاورین کار و کسب بیزینس پلاس فعالیت خود را از سال 1394 با نگرش و هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر در کار و کسب ها آغاز نمود.

مهمترین برنامه و هدف این گروه با تکیه بر دانش و مهارت فروش بوده واز ابتدا کلیه برنامه های خود را در جهت توسعه و ارتقاء جایگان فروش کار و کسب های فعال در استان یزد قرار داده است.

امروز پس از گذشت 6 سال از آغاز فعالیت این گروه، موفق به ایجاد رزومه و سوابق اجرایی قابل قبولی از خود گشته ایم.

در سالهای پیش رو بنا بر این داریم که در حد توانمان تلاش کنیم تا توان وقدرت فروش کار و کسب های عزیزانی که به ما اعتماد میکنند را توسعه داده و قدرت فوق العادهی ای در زمینه فروش در آنها ایجاد کنیم.

 

بیزنس پلاسروزی  یک آرزو بوده و اکنون محقق شده . مهندس احسان نصراللهی در این مسیر گروه بیزنس پلاس را خلق کرده و رشد داده و اکنون افرادی موفق در زمینه ی کسب و کار و موفقیت در این مجموعه هستند.

مدیر مجموعه بزرگ مرغ و ماهی پرطلا یزد . بازرگانی کاه و یونجه رفیعی با مدیریت مهندس مسعود رفیعی ، کارخانه تولید مخازن پلی اتیلن رادمهرپلاست یزد آقای مهران مشایخ ، کارخانه آرکاتور جناب دهقانی زاده ، کارخانه ویلسونت آقای دهقانیزاده، پمپ بنزین و یکی از بزرگترین عرضه کننده روغن یزد ، برادران وکیلی و ... تنها برخی از این افراد موفق از این گروه موفق هستند.