تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سی پلاس پلاس

یکی از قدیمی ها و کهنه کارهای برنامه نویسی، که مانند جد زبان های پیشرفته است؛ زبان قوی C است. بسیاری از زبان های پیشرفته امروزی، به نوعی نسل های بعدی این زبان محسوب می شوند. بوسیله این زبان سطح میانی، سیستم عامل ها پیاده سازی شده اند؛ به همین دلیل برای کسانی که به برنامه نویسی در سطح سیستم عامل علاقه دارند، این زبان بهترین گزینه است. زبان سی از متدهای رویه ای استفاده می کند. این زبان در عین سادگی، قدرت و محبوبیتی داشت که نسل های بعد آن نظیر ++C و #C، نیز توسعه یافت.

زبان ++C مانند جد خود زبان C، بسیار قدرتمند است به گونه ای که امروزه در بعضی حوزه ها، مانند واقعیت مجازی بهتر از زبان های دیگر عمل می کند. شی گرایی بودن و خاصیت استفاده از کلاس، مهمترین تفاوت ++C نسبت به C است. البته این زبان در اصل از متد رویه ای نیز در کنار شی گرایی استفاده می کند. کامپایلرهای ++C می توانند برنامه های زبان C را نیز اجرا کنند.
زبان سی پلاس پلاس یک زبان ساخت یافته، با سرعت بالا است؛ که بیشتر از آنکه یک زبان سطح میانی تلقی شود به زبان سطح بالا نزدیکتر است ولی هم قابلیت زبان های سطح بالا را دارد هم زبان های سطح پایین. قدرتمندی این زبان، عدم وابستگی به زبان های دیگر و دارا بودن کتابخانه بزرگ و غنی باعث شده است که بسیاری از سیستم عامل ها نظیر ویندوز، مک، اوبونتو و ... بوسیله سی پلاس پلاس  پیاده سازی شوند.
محبوبیت این زبان به حدی بوده است که در بسیاری از دانشگاه ها به عنوان زبان اول برای آموزش در نظر گرفته شده است. زبان ++C در صنعت فضانوردی، پزشکی و اینترنت اشیا کاربرد بسیاری دارد. بسیاری از نرم افزارها، سیستم عامل ها و یا میکروچیپ ها به نوعی با این زبان سروکار داشته اند. برخلاف تصور عموم این زبان در طراحی صفحات وب نیز کاربرد دارد. 
 
کاربرد های زبان C++:
  • برنامه نویسی تحت وب (سمت سرور)
  • برنامه نویسی تحت دسکتاپ (ویندوز – لینوکس)
  • برنامه نویسی تحت موبایل (اندروید و IOS)
  • بازی های رایانه ای
  • توسعه نرم افزار
  • موتورهای بازی ساز
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ