تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

دکتر حمید سپهر

دکتر حمید سپهر، یکی از مشتریان عزیز شرکت است که طراحی وب‌سایت خود را به طراحان سایت شرکت خورشید نشان کویر سپردند.

دکتر حمید سپهر متولد 1331، نویسنده، استادیار و روان شناس است و بیش از ۳۰ سال تجربه و پژوهش در مباحث تربیتی و در موضوع حمایت از کودکان در سه کشور اسپانیا، انگلستان و ایران را در کارنامه خود دارد، علاوه بر تمامی این دستاورد ها دکتر حمید سپهر ارائه مقالات علمی به زبان‌های فارسی، انگلیسی و اسپانیایی در مجلات و همایش‌های کشوری و بین المللی، نگارش فصل‌هایی از کتب را در خارج از کشور برعهده داشته است.

دکتر حمید سپهر به مدت ۲۳ سال عضو هيئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و سپس دانشگاه یزد بوده است. او با تخصص در «روان شناسیِ یادگیری»، در موضوع «خواندن» و «مشکلات کودکان در یادگیریِ خواندن» تحقیق می‌نموده و تدریس به کودکان با «مشکلات یادگیری» و «مشکلات رفتاری» و آموزگاران آن‌ها را از دهه ۱۳۶۰ تاکنون و در سه کشور اسپانیا، انگلستان و ایران در کارنامه خود دارد. وی با چندین دهه فعالیت در حوزه «حقوق و رفاه کودکان»، نقشی کلیدی در مدیریت تحول و مؤسسه‌زدایی در نظام «مراقبت از کودکان بی‌سرپرست» در کشور و «شامل سازی کودکان معلولِ بی‌سرپرست» داشته است. «نگرش اسلامی به تربیت» و «بومی سازی علوم انسانی» از دغدغه‌های او است.

علاوه بر این، دکتر حمید سپهر با همکاری شرکت نرم افزاری خورشید و با ایجاد یک وب سایت حرفه ‌ای، ارتباط بیشتری با کاربران ایجاد نموده. این وب سایت نه تنها از لحاظ اطلاعاتی غنی می ‌باشد بلکه طراحی آن نیز با دقت انجام شده تا مشتریان و کاربران از ورود به آن لذت ببرند.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت دکتر حمید سپهر

 

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ