تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

مرکز آموزش علمی کاربردی جوادالائمه یزد (ع)

یکی از بهترین مرکز های علمی کاربردی استان یزد که با سوابقی درخشان در یزد ، چندین سال است که فعالیت دارد و در حوزه های مختلف، فارغ التحصیلانی از آن خارج شده اند، مرکز علمی کاربردی جوادالائمه ع می باشد. این مرکز با بهره گیری از اساتید برجسته ی استان یزد ، در مسیر رشد و پرورش علم و دانش استان یزد قدم زیادی برداشته است .


مرکز آموزش عالی و علمی کاربردی جوادالائمه (ع) یزد از مؤسسات آموزشی زیر مجموعه  موسسه  خیریه  فرهنگی جوادالائمه (ع) می باشد. این مرکز، موسسه‌ ای است که با الهام از معارف اسلامی و استفاده از تجربیات بشری و دستاوردهای علمی و درک نیازها، ضرورت‌ها و خلأهای دینی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی، در سال ۱۳۷۰، به همت افرادی مؤمن و متعهد که سوابق ممتد در فعالیت‌های دینی، فرهنگی، تربیتی، آموزشی و اجرایی، دغدغه و دلسوزی جدی نسبت به مسائل فوق‌الذکر به‌ ویژه در ارتباط با نوجوانان و جوانان داشتند و با سرمایه اولیه‌ای که توسط مقام معظم رهبری و آستان قدس رضوی اهداء گردید، تأسیس و به لطف حضرت حق و اعتماد و همراهی خیرین و خانواده‌ها و اندیشه‌ ورزی و تلاش معلمین و مسئولین موسسه و پشتکار ستودنی دانش‌ آموزان و دانشجویان موفق شد موقعیت و جایگاه ممتازی را در بین خانواده‌ها کسب نماید.

اموال این موسسه به شخص یا گروه خاصی تعلق ندارد و سود حاصل از فعالیت‌های آن صرف توسعه مرکز و امور فرهنگی آموزشی گردیده و در صورت انحلال، طبق اساسنامه کلیه اموال آن در اختیار نظام جمهوری اسلامی و ولایت‌ فقیه قرار خواهد گرفت.

از اردیبهشت سال ۱۳۸۲ فعالیت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جوادالائمه (ع) که اولین موسسه غیردولتی درزمینه فعالیت‌های آموزش عالی در استان یزد نیز است با پذیرش دانشجو در دو رشته خدمات مسافرتی و جهانگردی و آموزش زبان انگلیسی آغاز گردید و هم‌اکنون در ۱۳ رشته امور فرهنگی، تربیت مربی قرآن کریم، تربیت مبلغ قرآن کریم، هتلداری، مترجمی اسناد و مدارک، مترجمی نوار و فیلم، خدمات جهانگردی، نرم‌افزار کامپیوتر، آموزش زبان انگلیسی، سخت‌افزار کامپیوتر، نرم‌افزار سیستم، تعمیرات سخت‌افزار کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT) در مقطع کاردانی پودمانی پذیرای دانشجویان عزیز است.

بهمن‌ماه ۸۷ نیز دوره‌های ترمی با دو رشته کاردانی به کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم‌افزار و مهندسی تکنولوژی سیستم‌های سخت‌افزاری رایانه و سه رشته کاردانی فناوری اطلاعات، خدمات جهانگردی و مترجمی زبان انگلیسی آغاز شد و هم‌اکنون در ۶ رشته کاردانی فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات جهانگردی، مترجمی زبان انگلیسی، تربیت مربی قرآن کریم، تربیت مبلغ قرآن کریم و امور فرهنگی و ۳ رشته کاردانی به کارشناسی مدیریت گردشگری، مهندسی نرم‌افزار و مهندسی سخت‌افزار دانشجو مشغول به تحصیل است.

معتقدیم همراهی علم با تخصص و عمل می‌تواند بسیاری از مشکلات کشور ازجمله اشتغال را رفع نماید و رسیدن به توسعه اقتصادی فقط با تربیت نیروی انسانی اهل علم و عمل ممکن و آن نیز تنها با نظام آموزشی علمی کاربردی میسر است توجه جدی به امر آموزش همراه با مهارت می‌تواند افزایش تولید، بهره‌ وری و تکنولوژی و در یک‌ کلام پیشرفت واقعی و رسیدن به جایگاه والا و حقیقی ایران اسلامی را در جهان به ارمغان آورد.

 

مفتخریم که این مجموعه ، به شرکت نرم افزاری خورشید که یکی از با سابقه ترین شرکتهای نرم افزاری یزد می باشد اعتماد کرده و طراحی وبسایت و امور نرم افزاری خود را به ما سپرده است . 

طراحی سایت ساده نیست، برخی آنرا ساده و بی کیفیت انجام می دهند. امیدواریم که در تمام حوزه ها، افراد متخصص صادق داشته باشیم که با خیال راحت اعتمادها به نتیجه ی مثبت برسه.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت مرکز آموزش علمی کاربردی جوادالائمه یزد (ع)

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ