ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

فروشگاه اینترنتی اکسیرتن

قطعا برای همه ما پیش آمده است که برای خرید محصولات بدون نسخه پزشک، زمان زیادی در صف داروخانه های شلوغ منتظر بمانیم. به همین دلیل، وجود یک داروخانه اینترنتی که باکیفیت ترین محصولات را در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت برایمان فراهم کند، ضروری است.

از این رو، مدیران داروخانه های دکتر سرایانی و دکتر باقی، با سابقه چندین ساله در مدیریت داروخانه تصمیم گرفتند با همکاری شرکت نرم افزاری خورشید، فروشگاه اینترنتی را برای ارائه محصولات خود راه اندازی کنند.

داروخانه اینترنتی اکسیرتن، ارائه دهنده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مکمل های غذایی، تجهیزات پزشکی، مولتی ویتامین ها و... می باشد.

امکان دریافت مشاوره آنلاین برای خرید بهترین و متناسب ترین محصول برای شما یکی دیگر از ویژگی های این فروشگاه اینترنتی است.

مهندس سرایانی، فرزند دکتر سرایانی و دکتر باقی، مدیریت این فروشگاه اینترنتی را بر عهده دارد.

یکی از موارد مهم در طراحی وبسایت های فروشگاهی، نوع طراحی و سرعت بالای وبسایت است. سرعت سایت تاثیر زیادی بر روی نرخ فروش سایت های فروشگاهی میگذارد و باعث ماندگاری کاربران در سایت شده و منجر به خرید کاربر از سایت می شود که طراحان سایت شرکت خورشید با در نظر داشتن این نکته، داروخانه اینترنتی اکسیرتن را پیاده سازی کرده اند.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وبسایت فروشگاهی اکسیرتن بخش های مختلف آن را مشاهده فرمایید.

همچنین در صورت تمایل به ایجاد فروشگاه اینترنتی، شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

برای آشنایی بیشتر با فروشگاه اینترنتی اکسیرتن به صفحه زیر مراجعه کنید: