تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت ورزشی fit4corp

وبسایت ورزشی fit4corp، حاصل همکاری شرکت نرم افزاری خورشیدنشان کویر با یکی از مجرب ترین متخصصین سلامت در آمریکا می باشد. اساس کاری این وبسایت، تنظیم برنامه ورزشی و غذایی برای افراد مختلف، زیر نظر متخصصین حاذق ومجرب، در ایران و آمریکا می باشد. عملکرد این سامانه تحت وب بدین صورت است که فرض کنید شرکت ultimaTotalHealth با یک شرکت نرم افزاری  قرارداد می بندد، سپس به صورت کامل، سلامت نیروهای شرکت نرم افزاری  را مورد بررسی قرار داده و برنامه های تمرینی و غذایی متناسب را برای تمامی اعضای آن مجموعه، آماده کرده و گزارشی از فعالیت های ثبت شده تمامی افراد را می‌توان مشاهده کرد. همچنین در این وبسایت ورزشی، افراد یک مجموعه می‌توانند در چالش‌های مختلف شرکت کرده و با یکدیگر بحث و گفتگو و یا به موضوعی طرح شده، دعوت نمایند.
زبان انگلیسی، زبان اصلی این سایت است. کارشناسان شرکت، با تحلیل و استفاده از مترجمان متخصص، متنی روان و سلیس را تهیه کرده اند. طراحان وب سایت، صفحه نخست را با تصاویر ورزشی طراحی کرده اند. برای بهره‌مندی از خدمات این وب سایت حتما باید ثبت نام کرد، پس اولین قدم ورود و ثبت نام در سایت است، که در بالاترین قسمت سایت در قالب Login و Register تعبیه شده است. در ادامه صفحه نخست، ضمن خوش‌آمدگویی به مخاطبان، برنامه‌ی اصلی وبسایت شرح داده می شود. در قسمت بعد، توضیح کوتاهی درباره روند fit4corp، سپس مزایای استفاده و روش کاری این وبسایت بیان می‌شود.
اگر به دنبال طراحی سایت به زبان اصلی و یا تولید وبسایت ورزشی هستید، به وبسایت ورزشی fit4corp مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید، تا با نمونه کاری حرفه ای از طراحان سایت شرکت خورشید نشان کویر، آشنا شوید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ