تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت مهندس غلامعلی سفید

یکی دیگر از خدمات شرکت نرم‌افزاری خورشید نشان کویر، طراحی سایت شخصی، در جهت تبلیغات و ارائه توانایی‌های افراد به جامعه است. 

مهندس غلامعلی سفید، یکی از مشتریان عزیز شرکت است که طراحی وب‌ سایت خود را به طراحان سایت شرکت خورشید نشان کویر سپردند.

وب سایت شخصی مهندس غلامعلی سفید، یکی از نمونه سایت ‌های شخصی طراحی شده توسط شرکت نرم افزاری خورشید است. 

این وب سایت شخصی، با تصاویر اختصاصی و باکیفیت از مهندس غلامعلی سفید، به‌ همراه مختصری از بیوگرافی ایشان، شروع می شود. در ادامه در صفحه نخست، بخش اخبار ستادی، آخرین اطلاعیه های وب سایت مهندس غلامعلی سفید، آخرین خاطرات مهندس سفید، آخرین اخبار مؤسسه جوادالائمه، جانمایی شده است. در منوی بالای صفحه بخش‌های مختلف و مجزایی قرار دارد. در بخش اول با عنوان اطلاعیه‌ها، می‌توان اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به مهندس غلامعلی سفید را مشاهده کرد. بخش جذاب خاطرات، به شرح خاطرات مهندس، با قلم خود ایشان، می‌ پردازد. در بخش زندگینامه، سوابق تحصیلی، اجرایی، اقتصادی و اجتماعی مهندس، در دسته‌ های مجزا، لیست شده است. در بخش گالری تصاویر، آلبوم های تصویری از مهندس غلامعلی سفید در جلسات و بازدید‌ها، قابل مشاهده است. با مراجعه به بخش تماس با مهندس سفید، می توان تلفن و آدرس دفتر کاری مهندس را مشاهده نمود. همچنین بوسیله بخش ارسال نظر سایت، می‌ توان از طریق سایت با ایشان ارتباط برقرار کرد. در بخش سوالات مردمی، مهندس آماده پاسخگویی به سوالات همشهریان و هموطنان خود است.

مهندس غلامعلی سفید با همکاری شرکت نرم افزاری خورشید یک سایت حرفه ای را ایجاد کرده اند. این وب سایت نه تنها از لحاظ اطلاعاتی غنی می ‌باشد بلکه طراحی آن نیز با دقت انجام شده تا کاربران از ورود به آن لذت ببرند.

مشاهده وب سایت مهندس غلامعلی سفید

برای آشنایی بیشتر با وب سایت تبلیغاتی می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ