ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

شرکت تولیدی صنعتی جام جم باتری اردکان

فکر کنید یک صبح زمستانی می‌ خواهید به محل کار خود بروید که جلسه مهمی رو در پیش دارید و عجله دارید.

اما باطری خودروی شما خیلی زودتر از عمر معمولی یک باتری خوب تمام شده است. بخاطر اینکه از یک برند و شرکت معتبر باتری خود را تهیه نکرده اید، جلسه خود را از دست می‌ دهید.

پس باتری ها نقش مهمی در حرکت روزانه وسایل نقلیه و همچنین زندگی ما دارند. یک باتری کم شارژ یا خشک شده می تواند ساعت ها وقت مارو تلف کند.

انتخاب بهترین برند باتری خودرو و تهیه آن از شرکت قابل اعتماد خیلی اهمیت دارد.

چه خودروی پراید داشته باشیم یا یک مرسدس بنز، چه 18چرخ، خودروی ما برای روشن شدن نیاز به باتری دارد.

در همین راستا شرکت تولیدی صنعتی باتری جام جم اردکان در شهرستان اردکان شهر جهانی یزد، با تکیه بر دانش فنی نیروهای متخصص فعالیت خود را آغاز نمود.

باتری جام جم اردکان یکی از بهترین شرکت ‌های باتری ‌سازی در کشور است که با بهره گیری از به ‌روزترین تکنولوژی‌ های صنعت جهانی، انواع باتری های خودرو را تولید و روانه بازار ایران و منطقه می ‌کند.

هدف اصلی شرکت، تولید باتری خودرو‌‌های سواری، سنگین و نیمه سنگین و رفع نیاز بازار می ‏باشد.

باتری جام جم با برداشتن قدم‏های تاثیرگذار و محکم از زمان تاسیس تا به امروز، توانسته‌ است خود را به عنوان یک برند کشوری در ساخت باتری ماشین مطرح و رقیب بهترین‌ برندهای معتبر کشوری و جهانی باشد.

باتری جام جم در راستای ارتقا شرکت، ایمنی و بهداشت کارکنان مجموعه و حفظ محیط زیست، توانسته است استاندارد را در این شرکت مستقر نماید.

این شرکت جهت مدیریت پرسنل خود و وتعامل کارمندان با مدیریت، مدیریت آنلاین مجموعه خود را به تایماز واگذار کرده اند که این سامانه توسط گروه نرم افزاری خورشیدنشان کویر پیاده سازی شده است.

علاوه بر این، شرکت تولیدی صنعتی باتری جام جم اردکان با همکاری شرکت نرم افزاری خورشید و با ایجاد یک وب سایت حرفه ‌ای، ارتباط بیشتری با مشتریان ایجاد نموده و امکان ارائه اطلاعات دقیق و جذاب درباره خدمات و پروژه‌ های انجام شده را دارد. این وب سایت نه تنها از لحاظ اطلاعاتی غنی می ‌باشد بلکه طراحی آن نیز با دقت انجام شده تا مشتریان و کاربران از ورود به آن لذت ببرند.

برای مشاهده جزئیات این همکاری می توانید به صفحات زیر مراجعه کنید:

طراحی وب سایت شرکت تولیدی صنعتی باتری جام جم اردکان

طراحی نرم افزار مدیریت شرکت تولیدی صنعتی باتری جام جم اردکان