ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت دبستان جوادالائمه (ع) ناحیه 1

شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، در طراحی وب سایت‌ها، در کنار طراحی اصولی، به ایجاد تنوع زیبا نیز، بسیار اهمیت می دهد. با مقایسه دو سایت طراحی شده در زمینه ی آموزشی و فرهنگی، توسط این شرکت طراحی سایت، برای پیش دبستانی‌ جوادالائمه (ع) ناحیه یک و دبستان پسرانه جوادالائمه (ع) ناحیه دو، می توان به تفاوت هایی که در کنار طراحی های زیبا و با زیرساخت اصولی ایجاد شده است، پی برد. در هردو وب سایت، چیدمان‌ها، رنگ آمیزی و سایر بخش های دیگر، متنوع و زیبا طراحی شده است.
در وبسایت پیش دبستانی‌ جوادالائمه (ع) ناحیه یک، در صفحه نخست ابتدا مقدمه کوتاهی از معرفی مجموعه و در ادامه ی سایت، بخش فعالیت‌ها، اطلاعیه‌ها و برترین ها جانمایی شده است. در منو بالای صفحه، بخش های متنوعی طراحی شده است. بخش اول، فعالیت های مجموعه را در قالب سه بخش که شامل مراسم و بازدید، جلسات و طرح‌های موفق سالانه است، نشان می دهد. در بخش بعدی، فعالیت‌های کلاسی، در دو بخش مجزای پسرانه و دخترانه دسته بندی شده است و هرکدام به پنج بخش کودک قصه گو و بازی های نمایشی، خلاقیت آموزشی، فوق برنامه، درس پژوهی، مهارت آموزی و محتوای آموزشی، تقسیم شده است. در گالری تصاویر، آلبوم‌هایی از فعالیت ها و رخدادهای مجموعه قرار داده شده است. در بخش اخبار و اطلاعیه‌ها، می‌توان اخبار مجموعه را مشاهده نمود. بخش مقالات آموزشی، برای بالا بردن سطح علمی مخاطبان، در قالب پیام مشاوران طراحی شده است. در بخش آخر، با عنوان درباره ما، می توان اطلاعات گسترده ای را در رابطه با مجموعه دریافت کرد. معرفی کادر مدرسه، معلین، سابقه مدرسه، راه‌های ارتباطی و برترین دانش‌آموزان از دسته‌های این بخش می‌باشد.

شما عزیزان می توانید به سایت پیش دبستانی جوادالائمه (ع) ناحیه یک یزد، مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید. 
هم چنین شما همراهان گرامی و ارجمند، در صورت تمایل به سفارش از این قبیل سایت های آموزشی و فرهنگی، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
 

برای آشنایی بیشتر با وب سایت دبستان جوادالائمه (ع) ناحیه 1 به صفحه زیر مراجعه کنید: