تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت دبستان حضرت جوادالائمه (ع) ناحیه 2

 شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، در طراحی وب سایت مدارس، در کنار ساختار با کیفیت، توجه به طراحی و رنگ‌آمیزی زیبا را اصول کار خود قرار داده است و این اهداف را در وب سایت دبستان پسرانه جوادالائمه ناحیه دو، می‌توان به وضوح مشاهده کرد. هماهنگی جذاب رنگ ها و همراه بودن آن با عکس های کودکان، این وب سایت را به یک مدرسه مجازی جذابی تبدیل کرده است.
با توجه به زمینه فعالیت و اهداف مدیران مدرسه از طراحی وب سایت، بخش های مختلف برنامه‌ریزی و طراحی شده است. صفحه نخست با خوش آمدگویی به مخاطبان آغاز می شود و آن ها را دعوت  می کند تا به قسمت های مختلف سایت، که در منوی بالای سایت آمده است، مراجعه کنند. همچنین می توانند نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت اطلاعات تماس، که در منوی بالای صفحات است، با مسئولین در میان بگذارند. در ادامه مطالب صفحه نخست، ابتدا معرفی کوتاهی از این مجموعه و در ادامه آخرین فعالیت‌ها، آخرین رویدادها و معرفی کادر مدرسه را می توان مشاهده کرد. همچنین لینکی برای معرفی معلمان مدرسه، پیام به مدرسه و دسترسی به کانال تلگرامی مجموعه نیز وجود دارد.

در قسمت های مختلف منوی سایت، در بخش معرفی، به توضیحاتی درباره سوابق و عملکرد پیش دبستانی پرداخته و سپس  کادر دفتری مدرسه، معلمین، معلمین فوق برنامه و پرسنل سابق به همراه عکس های باکیفیتی معرفی شده اند. در بخش فعالیت‌ها، برنامه ها و فعالیت های فوق برنامه پیش دبستانی را به تفکیک سال تحصیلی، در دسته بندی های مجزا، می توان مشاهده نمود. بخش اطلاعیه‌ها هم مانند بخش فعالیت ها، اعلان ها را براساس سال های تحصیلی تفکیک کرده است و برای آگاهی مخاطبان از برنامه‌های پیش‌دبستانی طراحی شده است. در گالری تصاویر مخاطبان و والدین می‌توانند از تمام فعالیت‌های مدرسه و فرزندان خود تصاویر با کیفیتی مشاهده کنند، این تصاویر در آلبوم های مجزا براساس فعالیت های انجام شده تفکیک شده اند. در بخش آخر، اطلاعات تماس راه‌های ارتباطی مدرسه را شرح می‌دهد و مکان دقیق مدرسه روی نقشه را می توان مشاهده نمود.

شما عزیزان می توانید به وب سایت دبستان پسرانه جوادالائمه (ع) ناحیه 2 مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی نمایید. اگر برای طراحی سایت مدرسه یا آموزشگاهتان به دنبال شرکت طراحی سایت حرفه ای هستید، می توانید وب سایت پیش دبستانی جوادالائمه (ع) ناحیه 1 را نیزمشاهده کنید تا با قابلیت های مجموعه ی ما، در طراحی متنوع سایت مدارس و سایت های آموزشی و فرهنگی، آشنا شوید.  
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت آموزشی و فرهنگی، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفاش خود را ثبت کنید. 
شاد و پیروز باشید... 
 
 
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ