ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت شرکت شیمیایی کانساران سیستم یزد

شاید تابحال انواع کالاها را از طریق اینترنت خریداری کرده باشید ولی جالب است بدانید شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، با عنایت و اعتماد شرکت کانساران سیستم ، سایت خرید کود و سم شیمیایی را پیاده سازی کرده است. طراحان سایت  با توجه به خدمات و قابلیت های شرکت  کانساران، تلاش نمودند تا سایتی درخور خدمات آن ها طراحی کنند که در آن علاوه بر فروش محصولات، با پیاده سازی بخش های آموزشی، تجربیات این تیم مجرب را در اختیار کاربران قرار دهند. در نهایت سایت طراحی شده یک سایت فروشگاهی است.

بخش های اصلی سایت شامل :

محصولات:

  دراین بخش محصولات شرکت، همراه با عکس هایی با کیفیت معرفی شده است. با انتخاب هر محصول می توان جزییات آن محصول را مشاهده نمود. این جزییات شامل عناصر کود، نوع بسته بندی و نحوه مصرف آن محصول است. 

مقالات آموزشی:

در این بخش کارشناسان شرکت کانساران سیستم،  قصد دارند با گذاشتن محتوای آموزشی و مقالات مرتبط با مبحث کشاورزی،کشت و کار و معرفی واستفاده از کود و سم و مواد شیمیایی متنوع،کاربران را با این موارد بیشتر آشنا سازند.

گالری تصاویر:

 درگالری تصاویر، تصاویری از شرکت کانساران، مراحل تولید محصولات با دسته بندی های متنوع و جذاب، قرار داده شده است. 

تماس با ما:

 با درج آدرس دقیق و تلفن همراه و ثابت در بخش تماس با ما، زمینه را برای ارتباط مستقیم  با مخاطبان و مشتریان و کشاورزان فراهم شده است.

درباره ما:

در این بخش توضیح مختصری از معرفی شرکت و سابقه کار و خدمات شرکت بیان شده است و در ادامه با قرار دادن تصاویری از پروانه بهره برداری و گواهینامه اختصاص یافته به شرکت، زمینه آشنایی بیشتر را فراهم می کند.

ثبت نام :

با استفاده از بخش ثبت نام می توان از خدمات آموزشی و فروشگاهی این سایت بهره مند شد.

فروشگاه:

وبسایت کانساران بستر را برای فروش انواع محصولات کشاورزی تولیدی شرکت مانند انواع کود و سم هاو...فراهم کرده است. بخش فروشگاهی شامل سبد خرید، پرداخت آنلاین، جستجوی محصول، محصولات پربازدید، پرفروش ترین ها، برچسب ها برای دسترسی سریع به محصولات است.

شما عزیزان اگر بدنبال شرکت طراحی سایت فروشگاهی هستید؛ می توانید به وب سایت شرکت شیمیایی کانساران سیستم یزد مراجعه کنید و تمامی قسمت های وبسایت را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید.