تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت مکان نما

مکان نما، وب سایتی است که در ابتدا با هدف یافتن نزدیکترین مکان‌ها به مکان فعلی، طراحی و تبدیل به مکان یاب هوشمند شهر یزد  شد، ولی در ادامه در جهت معرفی و تبلیغ اصناف، خدمات، اماکن تاریخی و مشاهیر استان یزد، قسمت‌های متنوعی به این وب سایت اضافه شد. ایده پردازی، طراحی و پیاده‌سازی، تولید محتوا یا به نوعی صفر تا صد این وبسایت پر کاربرد، توسط کارشناسان و برنامه نویسان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر انجام شده است.

طراحان سایت، در بالاترین قسمت صفحه نخست این وب سایت مکان یاب حرفه ای، سه بخش مجزا قرار دادند که بخش اول در قالب جستجوی اصناف یزد، به معرفی اصناف مختلف استان یزد می‌پردازد. با انتخاب این بخش، دو روش جستجو وجود دارد؛ روش مستقیم، که با وارد کردن نام مغازه مورد نظر، مکان دقیق آن نمایش داده می شود. در روش دوم نام خیابان‌ها و اصناف ثبت شده در سیستم، لیست شده است. کاربر با انتخاب هر خیابان، اصناف موجود در آن خیابان را مشاهده‌ می‌کند و یا با انتخاب صنف مورد نظر، مغازه‌ها و مکان‌های مرتبط با آن صنف نمایش داده می‌شود.

بخش دوم در بالای صفحه نخست، معرفی مشاهیریزد است که با انتخاب این بخش، مشاهیر و علمای یزد به‌همراه عکس‌هایی با کیفیت و توضیحات مفیدی از زندگی‌نامه آن ها، معرفی می‌شوند.

بخش سوم، معرفی اماکن تاریخی استان یزد  است که هر مکان، به;همراه عکس و تاریخچه آن، معرفی شده است.

بخش‌های جدیدترین مکان‌های ثبت شده، محبوب‌ترین اماکن، پربازدیدهای سایت، آخرین مکان‌ها، آخرین پزشکان و آخرین مشاهیر ثبت شده، جزء قسمت‌های بعدی هستند. برای دسترسی آسان کاربران، قسمت ثبت اصناف مخاطبان در قالب "رایگان در مکان نما ثبت نام کنید" در صفحه نخست جانمایی شده است. برای ارتباط با مکان نما، شبکه‌های اجتماعی مکان نما، در قالب لوگو گرافیکی این شبکه‌ها معرفی شده است.
برای ثبت آگهی و استفاده از امکانات سایت مکان نما، لازم است در این سایت عضو شد. لذابرنامه نویسان شرکت، قسمت ثبت نام و ورود به سایت را در صفحه نخست قرار دادند.

قسمت‌های اصلی سایت مکان نما:

مکان نما

 شامل بخش‌های جستجوی صنفی، نقشه یزد، جدیدترین اماکن ثبت شده، پربازدیدترین اماکن، پرطرفدارترین اماکن، است.

معرفی یزد

این بخش با معرفی، اماکن تاریخی و دیدنی یزد، مشاغل قدیمی، مشاهیر یزد، پزشکان، سوغات و صنایع دستی یزد، زمینه آشنایی کاربران و مخاطبان را با استان یزد فراهم می‌کند.

خدمات

مسافت بین دوشهر، اوقات شرعی، شماره‌های مهم، پیش‌شماره و زمان طی مسافت بین دوشهر، خدماتی است که وبسایت مکان نما به مخاطبان و کاربران ارایه می‌دهد.

تبلیغات

برای تبلیغ در مکان نما، با استفاده از این بخش، می توان سه نوع تبلیغات پیامکی، کلیکی و جستجویی، برای صنف خود انجام داد.

درباره ما

از آنجایی که طراحی و ایده و پیاده سازی این وب سایت توسط شرکت برنامه نویسی خورشید نشان کویر انجام شده است، در بخش درباره ما، توضیحاتی درباره این شرکت طراحی سایت وجود دارد. در ادامه این بخش، می‌توان توضیحات مفصلی درباره مکان نما، اعضای فعال این سامانه، مشاهده نمود.

تماس با ما

اطلاعات تماس با شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر در این قسمت قابل شماهده است.

آموزش

در این قسمت، روش‌های جستجو اصناف در سایت مکان نما آموزش داده شده است.


شما عزیزان می توانید به  وب سایت مکان نما مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 

برای آشنایی بیشتر با وب سایت مکان نما به صفحه زیر مراجعه کنید:

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ