تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

روز ملی متخصصان فناوری اطلاعات

روز ملی حرفه‌ ای فناوری اطلاعات: یک مناسبت بزرگ برای کاربران ما!

تاریخ: 19 سپتانبر 2023

سلام به همه کاربران محترم شرکت نرم ‌افزاری خورشید. امروز، در سومین سه‌شنبه سپتامبر، که به عنوان روز ملی حرفه‌ ای فناوری اطلاعات جشن گرفته می‌ شود، ما برای شما یک اعلان مهم داریم. این روز به تقدیر از تلاش‌ ها و تخصص ‌های کارشناسان فناوری اطلاعات اختصاص دارد که در جلب و توسعه خدمات ما نقش بسیار مهمی دارند.

شما ممکن است از نرم‌ افزارها و خدمات ما بهره‌ برده باشید و این روز به عنوان فرصتی برای تشکر از تلاش ‌های بی‌ وقفه این تیم‌ های حرفه ای ببینید. آن ها مسئولیت دارند  تا با بررسی تخصصی، سیستم‌ ها و نرم ‌افزار های ما به بهترین شکل ممکن کار کنند تا شما تجربه‌ بهتری داشته باشید.

همچنین، این روز به عنوان یک فرصت عالی برای دانشجویان علاقه ‌مند به فناوری اطلاعات نیز مهیا شده است. اگر شما به دنبال تخصص در حوزه طراحی سایت و نرم ‌افزار هستید، می‌ توانید از این روز به عنوان آغازی برای پیگیری اهدافتان در این زمینه استفاده کنید. تحصیلات و مهارت‌ های فنی در این زمینه می ‌توانند شما را به توسعه فناوری اطلاعات و ایجاد نرم‌ افزارهای نوآورانه هدایت کنند.

شما می ‌توانید بیشتر در مورد تحصیل در این حوزه و منابع آموزشی مرتبط باهاش اطلاعات کسب کنید و ما به شما توصیه می ‌کنیم تا از این فرصت استفاده کنید و مسیر حرفه ‌ای خود را در دنیای فناوری اطلاعات شروع کنید.

با تشکر از همه‌ کاربران عزیزی که از خدمات ما بهره ‌مند می‌ شوند و از تلاش ‌های تیم فنی ما حمایت می‌ کنند. ما در این روز ملی توانمندی ‌ها و تلاش ‌های شما را تقدیر می کنیم و به امید ادامه همکاری موفق با شما هستیم.

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ