تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت شرکت نگار ممتاز یزد سازه

با گسترش فضای مجازی و استفاده اکثر افراد جامعه از اینترنت، شرکت‌های بسیاری تصمیم گرفتند کسب و کار خود را از طریق این فضا به مشتریان معرفی کنند. شرکت نگار ممتاز یزد سازه، شرکت ساختمانی است که با هدف اجرای پروژه های ساختمانی و تولید و فروش محصولاتی نظیر شن و ماسه و بتن در سال 1361 تاسیس شد. با هدف ارائه بهتر خدمات و محصولات شرکت، برنامه نویسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، وبسایت تبلیغاتی این شرکت ساختمانی را، طراحی کردند. صفحه نخست با تصاویری مرتبط با فعالیت‌های شرکت شروع و در ادامه توضیحات کوتاه و مفیدی درباره نحوه عقد قرارداد در شرکت، اصول اجرایی، اسکلت بندی، مراحل اجرا پروژه، تاسیسات و نما، در شرکت شرح داده شده است. طراحان سایت، در پایین صفحه نخست، توضیحات کوتاهی از سوابق و زمینه کاری شرکت را قرار داده اند.
قسمت‌های مختلف این وب سایت تنوع بسیاری دارند که در ادامه هرکدام را بررسی می‌کنیم.

قسمت‌های اصلی وبسایت:

محصولات

در بخش محصولات این شرکت عمرانی و ساختمانی، در دسته‌های جداگانه، به نمایش گذاشته شده است. این محصولات در سه دسته، تاسیسات، سیمان و افزودنی‌های بتن، است. با انتخاب هر محصول، توضیحات مفیدی به همراه تصاویر با کیفیت از آن محصول، مشاهده می‌شود.

نمونه کارها

بخش نمونه کار، شامل پروژه‌های انجام شده بوسیله شرکت، در دسته‌های جداگانه به تفکیک پروژه همراه با عکس‌هایی از روند انجام پروژه، است.

مطالب آموزشی

شرکت نگار ممتاز یزد سازه، در پروژه‌های متنوع و بسیاری مشارکت داشته است، همچنین محصولات گوناگونی را تولید می‌کند، از این رو از متخصصان و کارشناسان خبره‌ای بهره می‌برد، لذا با بهره‌گیری از دانش و تخصص کارشناسان شرکت، در جهت آموزش علاقه مندان، مقالات آموزشی مرتبط با زمینه فعالیت شرکت تولید و در این بخش قرار می دهد.

فروشگاه

فروش محصولات ساختمانی شرکت در این بخش انجام می شود. این محصولات در دسته‌های جداگانه، همراه با عکس‌هایی با کیفیت از تصاویر اختصاصی محصول تولیدی شرکت، به نمایش گذاشته شده است. این محصولات شامل دسته‌های شن و ماسه، سنگ، بلوک، بتن و آجر، می‌باشد.

ارتباط با ما

راه های ارتباطی با شرکت ساختمانی و عمرانی نگار ممتاز یزد سازه، در قالب آی دی  تلگرام، شماره تماس، آدرس و ایمیل و اینستاگرام شرکت، برای ارتباط مستقیم با مخاطبان، در این بخش قرار دارد.

درباره ما

این بخش شامل توضیحات مفصلی از زمان تاسیس شرکت و زمینه فعالیت و... است، ‌که با مطالعه آن می‌توان اطلاعات مفیدی از شرکت نگار ممتاز یزد سازه دریافت نمود.

در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
 

برای آشنایی بیشتر با وب سایت شرکت نگار ممتاز یزد سازه به صفحه زیر مراجعه کنید:

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ