تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت شرکت امید البرز صنعت پارس

شرکت امید البرز صنعت پارس یزد، در جهت معرفی بهتر خود به مشتریان و مخاطبان، اقدام به طراحی وب سایت خود توسط شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، نموده است. این شرکت، در زمینه پیمانکاری پروژه های عمرانی فعالیت دارد. طراحان سایت شرکت ، برای آشنایی با زمینه کاری و سوابق این شرکت پیمانکاری، صفحه نخست وبسایت را با عکسی از زمینه فعالیت‌، به همراه معرفی کوتاهی از شرکت، شروع کرده‌اند. از آنجاییکه شرکت امید البرز صنعت پارس یزد، در پروژه‌های عمرانی با پیمانکاران و شرکت‌های دیگر همکاری دارد، در ادامه صفحه نخست، لیستی از فعالیت‌های گروهی این شرکت دیده می‌شود. نمونه کارهای شرکت، بخش پایانی صفحه اول وبسایت است. در منوی بالای صفحه، می‌توان کارهای گروهی انجام شده توسط شرکت را در آلبوم های مجزا به تفکیک پروژه ، در قالب فعالیت‌های کارگاهی، مشاهده نمود. بخش بعدی، بخش نمونه کار است که سوابق ساخت شرکت به تفکیک پروژه، همراه با عکس های با کیفیت با عناوین اختصاصی، قابل مشاهده است. برای ارتباط با مدیریت و عوامل شرکت باید به بخش اطلاعات تماس مراجعه کرد و راه‌های ارتباطی را در قالب تلفن همراه، تلفن ثابت، فکس، ایمیل، مشاهده نمود. درباره ما، توضیح مفصلی از زمینه کاری و سوابق شرکت ارایه می‌دهد. در آخرین قسمت، همکاران شرکت، که در پروژه‌ها با آن ها همکاری داشته‌اند، لیست شده اند.
 
شما عزیزان می توانید به وبسایت شرکت امید البرز صنعت پارس یزد مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید.
 
 
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ