تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سایت شرکت پارس پویا صنعت آسمان

تجربه نشان داده است طراحی سایت برای همه کسب و کارها می‌تواند سودآوری خوبی داشته باشد، حتی شرکت هایی که فعالیت کمتری دراینترنت و فضای مجازی دارند. شرکت نرم‌افزاری خورشید نشان کویر، با کسب تجربه و اتکا به حمایت مدیران شرکت پارس پویا صنعت آسمان، اقدام به طراحی سایتی خدماتی، در زمینه پیمانکاری ساختمان، نموده است. در اینگونه سایت ها، می‌توان ضمن معرفی و بیان سوابق کاری شرکت ساختمانی، به بیان زمینه فعالیت و مشتریان شرکت، پرداخت تا مخاطبان با معیارهای متنوعی، عملکرد این شرکت‌ها را تحلیل کنند.

در صفحه نخست این وبسایت ساختمانی، طراحان سایت، با نیم نگاهی به فعالیت‌های شرکت، طراحی های بصری با عکس‌هایی از زمینه کاری شرکت، انجام داده اند، تا مخاطبان را در نگاه اول با نوع فعالیت وبسایت آشنا سازد. صفحه نخست با معرفی شرکت شروع و در ادامه به معرفی مدیریت، جناب مهندس خدایی، پرداخته شده و برای دسترسی آسان، آخرین نمونه کارهای و آخرین مشتریان شرکت، معرفی شده است. در بخش‌ مجزای نمونه کار، می‌توان تمام نمونه کارهای شرکت را به تفکیک پروژه و به همراه عکس‌هایی با کیفیت مشاهده و بررسی نمود. در بخش مشتریان، اسامی مشتریان، لیست شده است که با انتخاب آن ها می توان اطلاعات آن مشتری‌ها را مشاهده نمود. بخش‌های درباره ما و تماس با ما برای اطلاع از زمینه فعالیت شرکت و راه‌های ارتباطی آن‌ها طراحی شده است.

شما عزیزان می توانید به وبسایت شرکت پارس پویا صنعت آسمان مراجعه کنید و تمامی این قسمت ها را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید. 
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت خدماتی، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ