ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت مرکز پرورش اسب پارت

شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر، با حمایت و اعتماد مدیران باشگاه پرورش اسب پارت، اقدام به طراحی وب سایت این باشگاه نمود. با تکیه بر زیبایی و جذابیت اسب، و ذوق و ایده طراحان سایت شرکت نرم افزاری خورشید، صفحه نخست، با تصویر متحرکی از اسب طراحی شد که علاوه بر جذب مخاطب، زمینه آشنایی با وب سایت را فراهم می‌کند. یکی از قابلیت های ویژه این وب سایت، امکان انتخاب زبان به صورت فارسی یا انگلیسی می باشد که این قابلیت، باعث معرفی این باشگاه در سایر کشور ها و همچنین در عرصه بین المللی می شود. در نسخه ی انگلیسی سایت پرورش اسب پارت، تمامی محتواها و بخش ها به زبان انگلیسی و قابل فهم برای افراد کشورهای دیگر طراحی شده است.
با توجه به زمینه فعالیت و اهداف مدیران باشگاه پارت، قسمت های مختلف سایت پیاده سازی شد. صفحه نخست با معرفی کوتاهی از باشگاه و ویژگی‌های آن شروع و در ادامه رویداد‌های اخیر، اسب های باشگاه و تصاویر آن، امکانات باشگاه و برگزیدگان، قرار داده شده است. با توجه به دانش مدیران و دست اندرکاران باشگاه در زمینه اسب و نکات پرورشی آن، در جهت جذب مخاطب، بخش‌های آموزشی مجزایی نظیر بخش آموزش، معرفی نژاد اسب ها و مشاوره، در سایت پیاده‌سازی شده است.
بخش مهم دیگر، قسمت فروش اسب است که با طراحی زیبا جهت قرار دادن عکس‌های با کیفیت از اسب‌ها و اطلاعات تکمیلی دیگر، طراحی شده است. در گالری تصویر این سایت، دسته بندی متنوعی اعم از اسب‌های زیبا، عکس گروهی، فیلم های هنری و ... صورت گرفته است و عکس ها و فیلم‌های با کیفیت و زیبایی در هر دسته گذاشته شده است. در بخش تماس با ما اطلاعات باشگاه پروش اسب پارت، شامل تلفن و آدرس همچنین لوکیشن دقیق باشگاه روی نقشه مشخص شده است تا کاربران به راحتی با باشگاه تماس حاصل کنند.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت دو زبانه (دارای قابلیت انتخاب زبان به صورت فارسی یا انگلیسی) باشگاه پرورش اسب پارت و انتخاب زبان مورد نظر خود، محتوا و بخش های مختلف این سایت را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش وب سایتی چند زبانه با امکان پشتیبانی آن با زبان های مختلف فارسی، انگلیسی، عربی و... شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.
 

شاید این مطلب برای شما جذاب باشد: سامانه مدیریت مزارع پرورش اسب و سوارکاری اسپا