ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت بازرگانی رفیع

بازرگانی رفیع، با سابقه 30 سال تجربه در زمینه پرورش اسب و پخش علوفه، از معتبر ترین مراکز پخش خوراک دام در کشور می باشد. شرکت نرم افزاری خورشید، وبسایت تبلیغاتی بازرگانی رفیع را به منظور معرفی بهتر و بیشتر این بازرگانی، طراحی و پیاده سازی کرد.
لازم به ذکر است، بازرگانی رفیع برای مدیریت باشگاه پرورش اسب خود نیز از نرم افزار اسپا (نرم افزار اختصاصی شرکت برنامه نویسی خورشید) استفاده می کند.

بازرگانی رفیع با هدف معرفی محصولات، امکانات، مشتریان و همچنین معرفی کسب و کار خود تمایل به ایجاد وبسایت تبلیغاتی داشت. 

حال به بررسی بخش های مختلف این وبسایت می پردازیم:

صفحه اصلی

 مواردی همچون: خدمات بازرگانی رفیع، توضیح مختصری از فعالیتی که بازرگانی رفیع انجام میدهد، محصولات و مقالات مرتبط، در این صفحه، به نمایش گذاشته می شوند.

محصولات 

انواع و اقسام محصولات بازرگانی رفیع به همراه توضیحات، در قسمت محصولات، ارائه می شود.

مطالب اموزشی

در این بخش، مطالب آموزشی بازرگانی رفیع برای آشنایی بیشتر با محصولات و همچنین ویژگی ها و فواید هرکدام وجود دارد که لازم است مشتریان برای تامین خوراک موردنظر دام خود، حتما آن ها را مطالعه کنند.

مشتریان 

 مشتریان بازرگانی رفیع به همراه شرح مختصری از فعالیت آن ها، در این قسمت، قابل مشاهده و بررسی می باشند.

اخبار 

در این صفحه، اخبار و رویدادهای بازرگانی رفیع قرار گرفته است.

درباره ما 

اطلاعاتی درباره عملکرد و فعالیت بازرگانی رفیع، سابقه کاری، اسامی محصولات و امکانات بازرگانی رفیع جهت آشنایی بیشتر مشتریان با این بازرگانی، در صفحه درباره ما، قرار داده شده است.
 
شما عزیزان می توانید به وب سایت بازرگانی رفیع مراجعه فرمایید و بخش های مختلف آن را بررسی و مشاهده نمایید.
هم چنین شما صاحبان مشاغل و کسب و کار می توانید برای معرفی بیشتر مجموعه و خدمات خود، از سایت تبلیغاتی و امکانات آن استفاده کنید. برای درخواست طراحی سایت تبلیغاتی برای مجموعه خود، میتوانید با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید، از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را ثبت کنید. 
 

برای آشنایی بیشتر با وب سایت بازرگانی رفیع به صفحه زیر مراجعه کنید: