تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

سامانه ثبت نام مدرسه دخترانه قرآنی حاج محمد مهدی یاوری

 با توجه به شرایط جامعه و گسترش بیماری واگیردار کرونا، ناگزیر بسیاری از خدمات و کسب و کارها به فضای مجازی منتقل شدند؛ به طور خاص می توان به امور مربوط به کودکان و نوجوانان اشاره کرد، زیرا بازیگوشی و جنب و جوش آن ها شرایط رعایت نکات بهداشتی را دشوارتر می کند. 
از این رو مدیران مدرسه دخترانه قرآنی حاج محمد مهدی یاوری تصمیم گرفتند فرآیند ثبت نام آنلاین سال تحصیلی 99-400 را در قالب وبسایتی در فضای مجازی انجام دهند.این دبستان قرآنی، از سال ۱۳۷۳ تاسیس شده است و با مزین نمودن نام مجموعه‌ی خود به آموزش قرآنی، درحال ادامه دادن مسیر خود و رسیدن به اهداف متعالی می‌باشد.‌
با برگزاری جلسه با مدیران مدرسه و تبادل نظرات با مشاوران خورشید نشان کویر، ایده طراحی سامانه ثبت نام آنلاین قطعی شد و برنامه نویسان شرکت، سامانه ثبت نام آنلاین مدرسه دخترانه قرآنی یاوری را پیاده سازی کردند. با راه اندازی این سامانه ثبت نام غیرحضوری، علاوه بر سهولت در فرایند ثبت نام، بستری امن برای پرداخت غیرحضوری، در کنار راحتی، امنیت بالا و پایداری داده‌های ثبت شده، فراهم شده است.‌‌
 متقاضیان در زمان مشخص شده باید به این سامانه مراجعه و با وارد کردن اطلاعات فرزندشان و پاسخ دادن به سوالات مطرح شده از جانب مدرسه، فرآیند ثبت نام را انجام بدهند. پس از پایان فرآیند ثبت نام، با انتخاب گزینه پیگیری ثبت نام، وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش دانش آموز مشخص می شود.
 
 شما عزیزان می توانید به سامانه ثبت نام آنلاین مراجعه کنید و قسمت های مختلف آن را با جزئیات مشاهده و بررسی کنید.
در صورت تمایل به سفارش طراحی سایت یا سامانه ثبت نام آنلاین، شما می توانید از طریق لینک زیر، تلفن تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.هم چنین در صورت عدم تمایل به ثبت شماره همراه خود، می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 تماس حاصل فرمایید.
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ