ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سایت شرکت روزنه هوشمند ایرانیان

شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، یکی از مشتریان عزیز شرکت است که طراحی وب‌ سایت خود را به طراحان سایت شرکت خورشید نشان کویر سپردند.

شرکت روزنه هوشمند ایرانیان، شرکتی فعال در زمینه ایجاد راهکارهای نوین پرداختی است.

این شرکت که قبلا برای طراحی سامانه پرداخت الکترونیکی رز پرداخت از خدمات شرکت نرم افزاری خورشید استفاده کرده بود، مجددا برای طراحی وب سایت تبلیغاتی خود، به تیم خبره ما مراجعه نمود.

از جمله اهداف شرکت روزنه برای ایجاد وب سایت تبلیغاتی، معرفی بهتر و بیشتر سامانه رز پرداخت، نمایش فروشگاه ها و سازمان های طرف قرارداد، همچنین تبلیغ کسب و کار خود و ثبت نام کاربران به صورت آنلاین است که این سایت، توسط برنامه نویسان شرکت خورشید، طراحی و پیاده سازی شد.

از خدمات شرکت روزنه، می توان به خرید تخفیف دار و خرید اقساطی از فروشگاه های سراسر شهر یزد اشاره نمود. شایان ذکر است، خدمات زیادی به نیروهای سازمانی نیز از طریق این سامانه ارائه می‌ شود.

حال به بررسی بخش های مختلف این وب سایت می پردازیم:

 • صفحه نخست
  با تصویری از سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه و جمله کوتاهی از اهداف این شرکت نشان داده می شود و در ادامه مواردی همچون: خدمات، آخرین فروشگاه‌ های طرف قرارداد، سازمان های تحت پوشش رز پرداخت، نظرات کاربران، روش های استفاده از خدمات رز پرداخت و راهنمایی های برای عضویت قرارداده شده است.

 • فروشگاه ها 
  در این بخش، اسامی و آدرس تمامی فروشگاه های طرف قرارداد به نمایش گذاشته می شود تا کاربران بتوانند با مشاهده این فروشگاه ها، از تخفیف ها و خرید اقساطی آن ها استفاده کنند.

 • سازمان های طرف قرارداد 
  در این صفحه نیز اسامی تمام سازمان های طرف قرارداد نمایش داده می شود تا افراد سازمان های طرف قرارداد با شرکت روزنه، بتوانند از خدمات سامانه رز پرداخت استفاده کنند. 

 • آموزش
  در این قسمت، آموزش های لازم جهت کار با بخش های مختلف سامانه پرداخت الکترونیکی روزنه، نظیر آموزش عضویت و ورود، مشاهده تراکنش ها، آموزش پرداخت و بسیاری از موارد دیگر، قرارداده شده است که با انتخاب هرکدام، می توان جزئیات و فیلم آموزشی را مشاهده نمود.

 • درباره ما 
  در این قسمت، چکیده ای از تاریخچه و معرفی شرکت روزنه هوشمند ایرانیان و اهداف این شرکت به نمایش گذاشته می شود.

 • ثبت نام 
  در این بخش، امکان ثبت نام و عضویت در سامانه رز پرداخت، به منظور برخورداری از خدمات آن وجود دارد.

مشاهده وب سایت شرکت روزنه هوشمند ایرانیان

برای آشنایی بیشتر با وب سایت تبلیغاتی می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

وب سایت تبلیغاتی