ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

روزنگاه دبستان پسرانه جوادالائمه یزد ناحیه دو

همواره دانش آموزان و معلمان، در روند آموزش و یادگیری با چالش های گوناگونی روبرو هستند. یکی از مهمترین این چالش ها، تعیین درست تکالیف و ارتباط به موقع و صحیح معلم با والدین و دانش آموزان است که تاثیر بسیار زیادی در رشد تحصیلی دانش آموزان دارد. از این رو نیاز به پیام رسان ارتباط معلم و دانش آموزان، بیش از پیش احساس می شد. مدیران مرکز دبستان پسرانه جوادالائمه ناحیه دو یزد با درک این چالش بزرگ، با استفاده از نرم افزار ارتباط آنلاین معلم و والدین و دانش آموزان تحت عنوان روزنگاه، گام بلندی در رفع این چالش برداشتند. دبستان پسرانه جوادالائمه ناحیه دو یزد، زیرمجموعه جوادالائمه یزد است، که این مرکز در سال 1385 تاسیس شده است و از امکانات فیزیکی این ساختمان میتوان به سایت کامپیوتر و زمین بازی با چمن مصنوعی اشاره کرد.
نرم افزار روزنگاه، محصولی ویژه و کاربردی از طراحان شرکت نرم افزاری خورشید نشان کویر است که با تحلیل چالش های معلمین و دانش آموزان نظیر حجم بالای دفترچه های ارتباط با والدین، پیاده سازی شد. برنامه نویسان شرکت با پیاده سازی این نرم‌افزار، بستر امن و کاربردی برای ارتباط آنلاین معلمان و دانش آموزان فراهم کردند.‌ امکانات این پیام رسان آنلاین معلمان، علاوه بر ارسال پیام، سوالات هوش، بازی و سرگرمی، ارسال گروهی و انتخابی پیام برای دانش آموزان و امکانات بی نظیر دیگری است. 
 
در صورت تمایل به، بکارگیری نرم افزار روزنگاه در مدرسه یا مرکز آموزشی خود، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت کنید.