تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

روزنگاه دبستان دخترانه جوادالائمه یزد ناحیه دو

دبستان دخترانه جوادالائمه یزد ناحیه دوم، زیر مجموعه، مرکز غیر انتفاعی حضرت جوادالائمه (ع) استان یزد، می‌باشد. این مرکز دارای سایت کامپیوتر فعال و فعالیت های فوق برنامه از جمله سفال، لگو، موسیقی و.... است. ‌مدیران و مسئولان این مرکز، در جهت بالا بردن سطح علمی مدرسه و ارتباط موثر و باکیفیت معلمان و دانش آموزان، از نرم افزار ارتباط آنلاین معلمان و دانش آموزان روزنگاه، برای پیام رسانی آنلان معلمان و دانش آموزان استفاده کردند. با استفاده از نرم افزار روزنگاه، دغدغه ارتباط به موقع با والدین و دانش آموزان برای معلمان کمتر شد و معلمان توانستند تمرکز خود را روی آموزش بهتر بگذارند. 
این نرم افزار ارتباط آنلاین معلمان و دانش آموزان، توسط برنامه نویسان شرکت ترم افزاری خورشید نشان کویر طراحی شده است. تحلیلگران شرکت با بررسی مشکلات و چالش های معلمان و والدین، نرم افزار کاربردی روزنگاه را با بخش های مختلف و امکانات خاصی طراحی کردند. امکاناتی نظیر ارسال گروهی و انتخابی پیام ها، آگاهی معلّمان از روند فعالیت دانش‌آموز در خانه، بازی و سرگرمی و .... 
در صورت تمایل به، بکارگیری نرم افزار روزنگاه در مدرسه یا مرکز آموزشی خود، شما می توانید جهت برقراری ارتباط با کارشناسان شرکت طراحی سایت خورشید نشان کویر، با دفتر مرکزی به شماره تلفن  03538303277 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.
بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ