ختماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید پشتیبانی 24 ساعته
سامانه پشتیبانی شرکت نرم افزاری خورشید کارونا

سامانه باربری سی بارباری

یکی از مشکلاتی که همواره بر سر راه رانندگان و صاحبان بار وجود دارد عدم اطلاع آنان از یکدیگر است که برای حل این مشکل و هم چنین دسترسی راحت و بدون واسط رانندگان و صاحبان بار به یکدیگر، سامانه سی بارباری راه اندازی شد. سامانه سی بارباری، سامانه هوشمند حمل بار است که برای سهولت در امر حمل و نقل بار، توسط شرکت نرم افزاری خورشید طراحی شده است. هدف از این سامانه، دسترسی راحت تر رانندگان و صاحبان بار به یکدیگر است.
تیم طراحی سایت شرکت خورشید به مانند قبل، استفاده آسان و راحت کاربران از این سامانه را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
این سامانه هوشمند حمل بار شامل دو بخش مجزا می باشد که در اولین بخش آن، رانندگان می توانند مبدا و مقصد و نوع باربر و زمان آزاد خود را اعلام کنند تا به صاحبان بار نمایش داده شود و در بخش دیگر صاحبان بار با مشاهده اطلاعاتی که رانندگان مشخص نموده اند، می توانند راننده موردنظرشان را انتخاب کنند و با وی جهت هماهنگی بیشتر تماس بگیرند.
هم چنین در بخش صاحب بار، صاحبان بار می توانند بار و مبدا و مقصد بار خود و سایر اطلاعات لازم را مشخص نموده تا به رانندگان نمایش داده شود تا در صورت نیاز، برای هماهنگی و تحویل بار با صاحب بار تماس بگیرند.
شما عزیزان جهت مشاهده سامانه هوشمند حمل بار می توانید به سامانه سی بارباری مراجعه فرمایید. 
هم چنین شما صاحبان کسب و کار می توانید با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی شرکت طراحی نرم افزار خورشید، از طریق تماس با دفتر مرکزی به شماره تلفن 03538303277 کسب و کار خود را آنلاین کنید و به نظم و درآمد بیشتر با صرف هزینه کمتر برسید.