تماس با کارشناسان شرکت نرم افزاری خورشید
بستن پاپ اپ
مشاوره تلفنی

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم، همین الان تماس بگیرید.

time صبح از ساعت 8 الی 16
time عصر از ساعت 18 الی 22

بصورت 24 ساعته پذیرای سوالات و درخواست مشاوره رایگان شما هستیم.

لطفا پس از ثبت درخواست صبور باشید، حتما در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان
بستن پاپ اپ

شروع همکاری با موسسه فرهنگی هنری آوای روشان یزد

شرکت نرم‌ افزاری خورشید با افتخار اعلام میکند که با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای روشان، به طراحی و توسعه یک سایت جدید و حرفه‌ ای برای این موسسه پرداخته است. این وب سایت جدید با هدف ارتقا ارتباط با مخاطبان و اعضا، ارائه خدمات متنوع، و افزایش دسترسی به اطلاعات مرتبط با فعالیت ها و هدف ‌های موسسه فرهنگی هنری آوای روشان طراحی شده است.

سایت جدید، با طراحی مدرن و ریسپانسیو، برای دسترسی آسان از تمامی دستگاه‌ ها اعم از کامپیوتر و موبایل بهینه‌ سازی شده است. کاربران میتوانند به راحتی به اخبار، رویدادها، فعالیت‌ ها و خدمات مختلف موسسه فرهنگی هنری آوای روشان دسترسی پیدا کنند.

شرکت نرم افزاری خورشید با بهره ‌گیری از تکنولوژی ‌های پیشرفته و استفاده از بهترین استانداردها در طراحی وب سایت، به موسسه فرهنگی هنری آوای روشان این امکان را میدهد که به عنوان یک پلتفرم ارتباطی قوی و همچنین منبع اطلاعاتی معتبر بهره ‌مند باشد.

ما با افتخار به اطلاع میرسانیم که سایت جدید موسسه فرهنگی هنری آوای روشان به زودی راه ‌اندازی خواهد شد. از تمامی علاقه مندان و اعضای محترم موسسه دعوت میشود تا با مراجعه به این وب سایت جدید، از خدمات و فعالیت‌ های ارزشمند موسسه فرهنگی هنری آوای روشان باخبر شوند.

از همکاری و تعامل مثمر ثمر با موسسه فرهنگی هنری آوای روشان در ایجاد این سایت با تکنولوژی ‌های پیشرفته، به عنوان یکی از مشتریان محترم شرکت نرم‌ افزاری خورشید، تشکر می نماییم و امیدواریم که این همکاری موفقیت ‌آمیز باشد.

بستن پاپ اپ
بستن پاپ اپ